Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyvárosok elleni érvek?

Nagyvárosok elleni érvek?

Figyelt kérdés
Olyasmi ami nem kényelmi ellenszenv, pl az hogy túl zsúfolt az nem elfogadható szempont. Ne kérdezzétek miért, nem nekem kell.
2020. ápr. 13. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tobb a bunozes? Mas hirtelen nem jut eszembe, a legtobb ellenerv kenyelmi ellenszenv szerintem. A nagyobb szmog is, mert valojaban hacsak nincsenek valakinek leguti problemai, nem eszreveheto.
2020. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

- nagyobb a levegő-, víz-, talaj-, zaj-, stb-szennyezés

- drágábbak a lakások

- drágább sok minden más is

ezek jók?

2020. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm
2020. ápr. 13. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem ad csak elvesz , energiat fogyaszt , amit termel az a hulladék gettosodás alvilág terjeszkedése . Zajos szennyez , csak penzt visz , nincs benne a természetben , minden elemi mesterseges .
2020. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2

Sajnos az utolsó gondolattal nem értek egyet.

Budapestről költöztem falura és a szerelőkön kívül minden olcsóbb volt.

Ennek az okát abban látom, hogy mivel minden boltból 1000 van, a konkurencia okán nincsenek elszállva az árak és még ezen belül is folyton akciók vannak.

Én is azt hittem, hogy hűűűűű a falu milyen olcsó lesz, hát egy frászt!... talán ha megtermeled magadnak, de még akkor sem biztos.


Nekem van összehasonlítási alapom, én egyetlen hátrányát tudom csak, a zsúfoltság, de azt ugye nem szabad írni.

A másik hátránya, de egyben előnye is, hogy az emberek nem foglalkoznak egymással, ez néha jó, de néha rossz is.

Aki a városokban a másikkal foglalkozik, az felköltözött vidéki.

2020. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
Valaki vagy szereti vagy nem. Érveket bármi ellen lehet felhozni. Én ki nem àllhatom de ez nem azt jelenti hogy nem jó csak én nem szeretem. Ami egyertelmű hátrány mégis az pl a szmog bűz , zaj. Vidékhez viszonyított kevés zöldfelület.
2020. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyvárosban könnyebben el lehet kapni a vírust (is, meg más betegségeket is)
2020. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!