Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tegyem hasznossá, egyálta...

Hogy tegyem hasznossá, egyáltalán egységessé ezt a házat?

Figyelt kérdés

Van egy házam, amely egykori kulákház, 3 szoba, fürdő, konyha, 2 kamra. Ez átjáróház. L alakban van összeépítve ezzel az egykori csűr, "L" alakban, s ez átszeli ez egész udvart széltéven. Itt van egy kicsi "folyosó" úgymond, amin keresztül a kertbe lehet jutni. Ez a csűr át lett alakítva, 2 szoba, konyha, nappali, fürdőszoba elrendezésre. Egy darabig úgy volt, hogy én élek elől, a szüleim meg a hátsó részben, de én megnősültem, családom lett és ők nem akartak zavarni, visszaköltöztek a régi házunkba (tulajdonképpen az is új ház, csak ott alig 2 évet éltünk).


Most így van a telek, ahogy leírtam. Hogy tegyem ezt használhatóvá vagy egyáltalán egységessé? Bár egybe vannak építve, két különálló ház ugye, külön konyhával, fürdővel, ez-azzal.



2020. jún. 11. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
alaprajtot tudsz feltenni? mert ez igy elg zavaros..
2020. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
alaprajzot (bocsi)
2020. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2020. jún. 13. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
na.. gondolom visszabontani nem akarsz belőle? akkor szélesebb lenne a kertre az átjáró. Ez vidéken van? Kiadni se akarod egy részét, ugye?
2020. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Városon van. Nem, nem akarom kiadni. Nem szeretném hogx valaki egy udvaron éljen velem. Az átjáró az pont jó, nekem nem kell szélesebb
2020. jún. 13. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor tehát csak az L alakú házat kellene átvariálni úgy, hogy 1 családnak legyen megfelelő. Ehhez tudni kellene, hogy hány gyerek van(lesz) mekkorák, külön hálószoba kell -e a felnőtteknek, hány nm a ház (ill. pontos méretek) melyik a fő fal, ill. melyik bontható és egy jelenlegi pontos alaprajz, ahol be van rajzolva minden helyiség méretarányosan. Vagy keresel egy belsőépitészt , aki áttervezi a ház beosztását. Ha küldesz adatokat, ránézek
2020. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok alakítani semmit rajta. Sem bontani. Nemrég volt megcsinálva, kár lenne most rombolni. Csak nem tudom mit kezdjek most így vele
2020. jún. 13. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenesetre ha az L alakú épületet sikerül az igényeiteknek megfelelően átszabni, az L alak két szára közötti belső kert amolyan átriumos kertté alakitva hozhatná meg a kivánt egységet. Akkor ránézésre olyan lenne, mintha direkt ilyen kerttel tervezted volna a házat.
2020. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!