Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettem a lányomnak egy divatte...

Vettem a lányomnak egy divattervezős füzetecskét, és a ruhák pausz papírra vannak rajzolva benne. Mire lehet ezt így használni? Próbáltam átrajzolni, mármint a pausz alá tettem papírt és átrajzoltam a ruhát mert azt hittem mint az indigó olyan lesz.

Figyelt kérdés
Ezek szerint csak kivágni tudja a lányom, a pauszra rajzolt rucikat, mást nem lehet vele csinálni?
2020. jún. 21. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Apám csinált sokáig himzőmintákat, pauszpapírral kimásolva újságokból. Úgy csinálta, hogy a pauszpapírt sűrűn kiböködte a vonal mentén, majd utána tette rá a szövetre. Volt egy viaszos festéke, lényegében egy kék tömb volt. Azthiszem talán valamilyen porfesték és méhviasz keveréke, ezt oldotta meg egy kis petróleummal, majd egy hengerre sodort filcdarabot belemártva, ezt a festéket átdörgölte a pauszpapír lyukain. Utána ott is volt a minta a szöveten, ami aztán, mikor ki lett hímezve a szövet simán kijött mosással.
2020. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!