Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik magyarorszagi telepules...

Melyik magyarorszagi telepulesen elnetek legszivesebben?

Figyelt kérdés
Ha kotetlen munkatok lenne, pl ujsagiro, webfejleszto, kozkazatelemzo... Vagyis nem lennetek helyhez kotve egy laptop es internet kapcsolat kene csak. Melyik az a magyarorszagi, megegyszer magyarorszagi telepules(ek) ahol szivesen elnetek Budapestet leszamitva (hisz igy is vizfeju torpe Magyarorszag). Tobb is lehet az alabbi szerint. En speciel, nyaron Balatonon-siofokon laknek, ez fix lenne, telen meg szegeden. A nyari siofokot de legjobb lenne azaz eletdorma, hogy nyar mindig balaton, telen, meg mindig mas varos, dbrecen, sopron, szekszard... Egy feltetel van este tiz utan is lehessen kajat rendelni! :D

2015. aug. 10. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy külterületi, 4 ha-os telket vennék, erdővel, szántóval, 2000 nm-es tóval. Ki is néztem egyet magamnak, de sajnos egyelőre még Németországban rontom a levegőt. :-))
2015. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4ha az nem telek, hanem birtok haver! Gondolom ez egy tanya az alfoldon valahol es mivel foglalkoznal mellette? 4 ha az qrva sok muvelni, plussz egy masik topicbol ismeros a neved, ott irtad, hogy tobb szeretod volt mar, lehet onekik nem tetszene, ha sokat kene utazni hozzad :D
2015. aug. 10. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Balatonfüreden, szeretem a várost, van minden, ami kell, mégse nyomják annyira, mint Siófokot. Ott a Balaton úszni, ha télen annyira befagy, akkor lehet korcsolyázni. Esetleg Velencén valahol, de magát a várost is szeretem Füredben:)


Amúgy nekem megfelelne valamilyen peremkerület is, mondjuk Pükösdfürdő, ha nem tó közelben. Szeretem Budapestet, fontos lenne, hogy nagyobb utazás nélkül be tudjak utazni egy színházi előadásra vagy egy koncertre.

2015. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Siófok :) Örök szerelem, sosem jönnék onnan el, ha tehetném :)
2015. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit kinéztem, sarkad mellett van. A 4 ha-ból nem sok a szántó, inkább az erdő dominál, az pedig nem igényel sok munkát, mint ahogy a tó sem. De a gyérítésből meglenne a tüzelő, a szántón meg lehetne termelni napi betevőt, a tó adná a halat, én meg írhatnám tovább a könyveimet. :-))
2015. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ami pedig a szeretőket illeti, azokhoz mindig én szoktam utazni.
2015. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* Amit kinéztem, Sarkad mellett van.
2015. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen könyveket írsz? Magyarul v németül írod? Sikerült már kitartani melyiket?
2015. aug. 12. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Történelmi témájú könyvekről van szó, és csak magyarul írok. A németem gyalázatosan gyenge. :-))
2015. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pécs vagy Szeged.
2022. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!