Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miér tartanak még Budakeszin...

Miér tartanak még Budakeszin is láncon, ketrecbe kutyákat, amikor ez tilos és állatkínzásnak minősül?

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik lakott településre tévedtem ki kirándulás után... több százmilliós értékű luxusvillák, de ahogy tartják az állatokat, az valami elképesztő! Elképesztő! Undorító!


Van riasztórendszer! Nem kell ezért állatot kínozni!


Ott van hagyva ilyen kihalt, benőtt kertbe egyedül étel/ital nélkül! Teljesen elvannak vadulva, annyira nincsenek emberhez szokva!


Aztán akiket kilánconak és kicsi dobozszerű betonos kerítésben tartanak ùj vills építkezésén! Még dögszagot is éreztem! Nem volt nekik otthagyva semmi!


Nem szégyelik magukat ezek az emberek? Szomszédokat ez nem zavarja? Mièrt kell ilyen rohadt prolinak lenni Budapesten kívül???? Ott mért verik ki az emberek az àllatkínzásra?? Mi a f_sz baja van a vidékieknek???


Ráadásul egy milliomos negyedben, Budakeszin!



2020. júl. 26. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Falun minden harmadik házban ez van. És Budakeszi sem egy világváros.
2020. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Bunkópest különb, azt hiszed...pfff.

Ott meg a sok elmebeteg ágyba viszi a kutyát "családtag" címén...

2020. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy nem értem miért nem törlik ezt az egyértelműen provokáló kérdést.


"Mièrt kell ilyen rohadt prolinak lenni Budapesten kívül???? Ott mért verik ki az emberek az àllatkínzásra?? Mi a f_sz baja van a vidékieknek???"


Csak szánni tudlak.

2020. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!