Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kérem aki tud segítsen kérdés...

Kérem aki tud segítsen kérdés lent?

Figyelt kérdés
Önkormányzati lakást kaptunk meg 4 hónapja amibe sajnos a mai napig nem költözhetünk be a villany óra hiánya miatt az előzö lakok tartozása miatt lett elvivve. Kb minden héten hivom az önkormányzatott hogy mi a helyzett. A válasz folyamatosan az hogy az Eon nekik is igérgett, hogy jönnek de semmi. Ök sem tudnak addig mit mondani. Ma felhivtam az Eon-t és azt mondták maximum 30 nap a vissza kötés és nem 4 hónap. Azt mondták mongyam meg az önkormányztanak hogy elöttem hivják fel öket és kérjenek tájékoztatást hogy halad az ügy. Tegyem ezt? Vagy várjak még? Nem tudom mit csináljak. Köszönöm hogy végig olvastad

2020. aug. 6. 13:29
 1/3 anonim válasza:
A helyedben én is előttem hívatatnám fel őket.
2020. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam hogy mi még nem írtunk meg semmilyen papírt csak egy nyilatkozatot arrol hogy bérleti szerződést akarunk kötni.szoval papíron nem a miénk hiába nyertük meg a pályázatott. Lehet rossz néven vennék és vissza vonnák azt h megkapjuk. Nem tudom hogy müködik ez
2020. aug. 6. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A telefonálgatást 30 éve amiatt untam el, mert a szó elszáll. A következő ügyintézőhöz ha átkerül az ügy, nem tud róla. Én 30 éve mindent írásban kommunikálok. Emailben vagy tértivevény ajánlott levélben. Így odacsatolják az ügyedhez a dossziéba, és mindenki látja akinek a kezébe kerül. Nem kell mindenkinek állandóan mindent elmondani.
2020. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!