Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Virágokat szeretnék horgolni!...

Virágokat szeretnék horgolni! Találtam pár mintát a fejnek, de nem tudom, hogy a szárát hogy és miből csináljam meg. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kész a fej,akkor két szirom között horgolj egy valamivel hosszabb láncszemsort,mint amilyen hosszú szárat akarsz. Ezt egyszer-kétszer horgold körül. Ha az egyik oldalán kihagysz egy-két szemet,akkor a szár nem egyenes,hanem ívelt lesz. Horgolhatsz rá levelet is

hasonló technikával. A szár közepén láncszemsor,és többször körbehorgolni,majd vissza a szárhoz.

Remélem,érthető valamenyire.

2010. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-) Érthető a technika, de én arra gondoltam, hogy pár rózsa, vagy nárcisz fejet csinálok, aminek hosszú, stabil szár kell, mert vázába szeretném tenni. Arra gondoltam, hogy drótra körbetekerek zöld kreppapírt, de nincs olyan vastag drótom. :-(
2010. aug. 4. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A krepp papírt nem ajánlom,mert elég hamar kifakul és akkor elég csunya. Merevítésnek vagy drótot,vagy hurkapálcát ajánlok. Ha nem kell nagyon hosszú,akkor egy kiegyenesített nagy GEM-kapocs is megfelel,vagy esetleg vastagabb damil is jó.
2010. aug. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :-)

Krepp papír helyett mivel borítsam be?

2010. aug. 9. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!