Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudok szelektálni, de...

Nem tudok szelektálni, de muszáj! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nem tudok megválni egy-egy kis lim-lomtól, a kacatoktól, amiknek semmi jelentőségük. Ha elkezdtem a ruháimat szelektálni csak max 2-t dobok ki, pedig a felét nem is hordom. Félre teszek minden kis papírt és tényleg minden kis szir-szart... :S

Lassan rám nő ez a sok cucc és ki akarom dobni, de nem megy. Mit javasoltok, hogyan csináljam?


2009. dec. 31. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

AMelyik ruhához nem nyúltál évek óta kdiobhatod.

Vagy amelyik szir-szart nem hazsnálod hónapok óta.

2009. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én évente kétszer szelektálok a ruhatáramban, úgy ha tetszik ha nem ami nem volt rajtam egy éve azokat elajándékozom olyan családoknak akiknek szüksége van rájuk. Nekem így könnyebben megy...
2009. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szelektálok félévente de én mindent kihajítok, a ruhát meg add oda a rokonoknak vagy a szegényeknek. Utána olyan jó, hogy nincs lom otthon.
2009. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sok mindent kidobálok.Aztán előfordul,hogy keresem.Ilyenkor mondja anyu - ugye-ugye

Ő is gyüjtögetős

2009. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nálam az a gond, hogy mindenre úgy gondolom, hogy jó lesz még valamire.

Az utóbbi években, ha 2cm-t nőttem, sokat mondok, de még megvannak évekkel ezelőtt hordott ruháim is. Mert, hogy nem is olyan rossz, meg otthonra jó lesz, vagy valamire tuti jó lesz... Aztán hozzá sem nyúlok, amíg újra nem szelektálok... :S és akkor kezdődik az egész előröl.

Mi is elajándékozzuk a ruhákat, de ugye gyűjtögetős vagyok. :( Ezt meg utálom. Csak nem tudom, hogy hogyan kezdjem, mi legyen az első lépés.

Valamiért ragaszkodom az összes cuccomhoz. még egy tollhoz is. :S Klinikai eset vagyok... :S

2009. dec. 31. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna a kérdést és a kommentedet. :)

Van egy jó könyv, ami kis időre fel tud bátorítani és motiválni tud: [link] sajna itt már nem kapható, de így néz ki, lehet, hogy valahol még létezik :) Csak ajánlani tudom, nagyon jó! :)

Sajna időnként újra kell olvasnom, mert alaptermészetem mindig visszafoglalja a terepet :D

2009. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nehéz, akkor ne te csináld! Kérd meg a párod/anyukád/tesód stb, hogy nézze át a ruháid, és amire nem emlékszik, hogy látta volna rajtad az elmúlt évben, azt vigye el valamelyik szeretetszolgálatnak.
2010. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jól hangzik, de félek azt is elvinnék, amit szimplán nem szeretnek rajtam, aztán meg kereshetném napokig... :S


A könyvet meg fogom nézni! Nagyon köszönöm!

2010. jan. 1. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A feng shui könyv jó, olvastam!

Azóta szelektálok!

2010. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!