Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Légyszi képet...

Hogy csináljam? Légyszi képet is küldjetek.

Figyelt kérdés
Szeretnék a falamra festeni valamilyen kanyargós mintát pár motívummal. Nem vagyok tehetséges a rajzhoz stb. ezért örülnék ha ötleteket írnátok és mellékelnétek képet.
2011. márc. 10. 20:37
 1/4 De Puta Madre válasza:

Ha nem mindenképp festetni szeretnéd, akkor vannak matricák direkt erre a célra, amit felragaszthatsz.


Ha mégis festetnéd, akkor körülnéznék a tetkók között neten.

2011. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sziiaa. itt csomó minta közül keresgélhetsz... de akár meg is rendelheted és felragaszthatod :D az ára sem vészes


[link]

2011. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

itt vannak minták:

[link]


[link]


szerintem nem bonyolult ezeket megrajzolni. rajzold fel elöször cerkával és után fessed ki. vagy megkérhetsz egy havert aki szépen rajzol, hogy csinálja meg neked. vagy ha nem szeretnél túl nagyot több részletben kinyomtatod körbevágod és rajzolod majd fested. én is most készülök ilyeneket a falra rakni, de nekem van gépem ami kivágja öntapadósból a mintát.

2011. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!