Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért idegesít pár embert ha...

Miért idegesít pár embert ha valakinek nem teljesen szokványos a lakása?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 13:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

4


Nevezd egérliknak s nem kötnek bele...

2020. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem őszintén érdekelne, hogy ki a fenét IDEGESÍT, hogy más hogy lakik?

Mondjuk ha helyhiány miatt az klozet teteje lenne az étkezőasztalod, azon meglepődnék, de az "idegeskedéstől" nagyon messze lennék.

2020. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Az idegesít pár embert hogy nem élünk nagy lábon, sajnos elég sok a tehetős ismerősöm. Nem tudom miért ezt kaptam a sorsól, de család és barátok egytől egyig nagyobb lakásokban laknak, még ha a miénkben esetleg több is a szoba, de az alapterület kisebb.

Ezen kívül a szakik szoktak fejeket vágni ha nem értik mit kell csinálni de ezt megértem részben. De ha megértik utána megcsinálják, akkor már nem gond, de jobb szeretik a sablonosat csinálni, főleg azt ami nagy és sokat lehet érte kérni.

2020. szept. 1. 16:40
 14/24 A kérdező kommentje:
12 Ez nagyon tetszett :) Szerencsére erről nincsen szó, de mondjuk fogalmam sincs hogy fért el végül 4 székes asztal azon a kis helyen a nappaliban, de elfért. Mindenki azt mondta nem fog, és most kicsit haragszanak hogy nem vált be a jóslatuk.
2020. szept. 1. 16:43
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem túlkomplikálod. Nem hiszem, hogy valaki azért haragszik rád, mert megoldottad az étkezést egy kis helyen a nappaliban, tehát nem vált be a jóslatuk, hogy kevés lesz ehhez a hely.

Egyébként - ne törődj másoknak ilyetén véleményével.

2020. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Pl nincsen mennyezeti lámpa sehol, csak fali, mert azt szeretjük egyéni szempontok miatt. Remélem túlkomplikálom, de néhány rossz élmény miatt már parázok ha valaki bejön, pedig sokan nagyon meg is dicsérték, de azt mindenki észreveszi hogy nem az a tipikus. Nincs önbizalomtúltengésem sem, és valószínű ezért van az is hogy nem tudom megszerezni a jól fizető munkákat, amiből hatalmas lakást vettünk volna. Ezen kívül nem is akarok pazarolni, mert az ökológiai lábnyomomat szeretném minél kisebbre.
2020. szept. 1. 17:03
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiányod az oka, hogy túlságosan adsz mások (idegenek) véleményére, ill. próbálsz megfelelni valamilyen (ismeretlen) elvárásoknak.


Állj ki magadért, és amit itt leírtál (pl. ökológiai lábnyom), azzal védd meg az álláspontodat az úgynevezett barátaid előtt.

2020. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is icipici házikót vettem zártkertes részen. A bátyám az mondta, hogy csöves ház... De a rezsim pár ezer amit csikkzsebből kifizetek és szabad vagyok..

Amíg ő nonstop dolgozik, hogy fenntartsa a házait és azt a színvonalat..

Nekem bejön ez a minimalista élet..

Ha még akarnék felelni akkor rosszul érezném magam mert az nem én vagyok..

Ne más mondja meg hogy nekem mi a jó..!

2020. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A mi panellakásunkban az egyik budai nagy lakótelepen (25-ezer ember) eleve csak a nappaliban van mennyezeti lámpa, máshol csak fali (tehát konyha, közlekedő, háló- és gyerekszoba, WC, mosdó). A lakásunk 67 nm.
2020. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A mi lakasunkban is vannak szokatlan,masokat meglepo dolgok.

Pl mindenhol egyseges jarolap van,a szobakban is.a hutot kirakattam az eloszobaba,a konyhaban a helyen a suto van magasan,es a sutonek ugymond nekimegy a pult ami az ablak alatt van(a sutonel 30cm,az ablak alatt mar 45cm mely)

Miert rakom a konyhaba a mosogepet es miert csinaltunk egesz falas epitett zuhanyt a furdobe.

Miert led panelek a mennyezeten es miert nem a megszokott fali lampak,mennyivel olcsobb lett volna.

Minek mennyezetig konyhaszekreny,minek berakni a wc tartalyt hatra a szerelo nyilasba.egyaltalan minek vettunk ennyiert wc-t,miert nem jo a sablon alfoldi.

Miert raktunk meteres csempet a wc be.

Miert vettuk ki a konyha ajtot.

Csak par dolgot emlitettem azokbol amiket az utobbi idoben megkaptunk ismerosoktol,baratoktol,rokonoktol.

Nekunk igy tetszik,igy kenyelmes,igy jott ki jol.

Nem igazan erdekel mit mondanak masok.igyekeztunk a leheto legtobbet kihozni az 55m2 es panelunkbol.

A negativ kritikak mellett boven akadt olyan is akinek tetszett,aki szinten igy csinalta/csinalna.nem vagyunk egyformak.

2020. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!