Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szappant tegyek a...

Milyen szappant tegyek a szappanhabadagolóba, hogy valóban habot adagoljon?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert vettem egy szappanhabadagolót, és már kétfajta folyékony szappant is kipróbáltam, már egy kevés vizet is kevertem hozzá, de mégsem az az igazi hab jön belőle, aminek kellene.

Létezik kifejezetten ebbe való folyékony szappan ami tökéletes habbá alakul a "kijövetelkor"?


2020. szept. 3. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony habfürdőt használok évek óta.
2020. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszönöm! :)

Igazad van, hisz az biztos habzabi fog!

Kipróbálom! Köszi!

2020. szept. 3. 08:08
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
"hab szappan" ennyit irj a Gugliba és láss csodát!
2020. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó, ezt is nagyon köszönöm!

Igazad van, tényleg nagyon tökéletlen vagyok, hogy erre eszembe sem jutott rákereseni. Mivel nem foglalkoztam vele, hogy létezik-e ilyen, és az adagoló használati utasításában sem volt, ezért fel sem merült bennem. Szerintem ebben kellett volna felhívni a figyelmet rá, hogy ebbe nem folyékony szappan való.

Dehát a gyakori, mint annyi minden más kérdésere, erre is megadta a választ! :)

Mégegyszer köszönöm!

2020. szept. 3. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A folyékony szappanok között is van habzó és nem habzó, ez egyébként rá is van írva.

Tessék válassz és ne valami kényszermegoldásokon törd a fejed:

[link]

2020. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!