Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családommal a haza költözés...

Családommal a haza költözés elött állunk és Debrecen vagy Győr között vacilálunk,Debrecenben van család és barátok Győrben nem ismerünk senkit de azt mondják oda érdemes költözni családdal,mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Debrecen-Győr

2020. szept. 6. 15:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült dönteni?
2020. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%
Mi is bevándorlók vagyunk Debrecenben - nagyon jól érezzük magunkat (a magyar viszonyokhoz mérten)
2020. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
51%
Debrecenben se a párom se én nem találtunk munkát pedig párom programozó és jelenleg nagyon sokat keres. Mindenképp Győrt ajánlom. Dr ha az embereket nézzük ott is sok a patkány. Bocs
2020. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha Debrecenben nem találtatok programozói munkát, arról nem a város tehet...
2020. okt. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
19%
Dehogynem... A város tehet. Ha tő tehetett volna akkor most nem keresne mocskosul sokat
2020. okt. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Debrecenben tényleg nincs munka, ami van, az meg szarul fizet, még a nyugatabbra lévő kisebb keleti varosokban is többet lehet keresni. Sose éreztem magam biztonságban Debrecenben, mert ráadásul mindentől messze van... Nem az van, hogy ha minden kötél szakad, átmegyek a legközelebbi nagyvárosba. Debrecen körül sincs munka ugyanis, Nyháza még rosszabb, Miskolc meg messze van.
2020. okt. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
38%
Az biztos. Én sok helyen laktam már. De Debrecenbe volt a legrosszabb. Még párom is meglepődöt, hogy nincs programozó munka. Mondtam neki, hogy én mondta, hogy erre nincs munka.
2020. okt. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
80%

27 - csak hirtelen, így ünnepek után:


[link]


és még van egy csomó ilyen oldal, és még a cégek karrier oldaláról nem is beszéltem...


Szerintem vagy hazudsz, vagy balf@szok vagytok.

2020. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
28: vedd ki belőle a remote és az ITSH-hoz hasonló munkákat, van egy sejtésem, hogy az előző válaszolónak ez volt a szűk keresztmetszet, de nem akarok a nevében beszélni.
2020. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne bizonygass senkinek semmit 28-as, mert mindenkinek lehetnek eltérő tapasztalatai!

Nem mindegy neked, hogy Gipsz Jakab hol kap munkát?!

Menjen Győrbe - ha akar - a másik meg Debrecenbe!

Azt írja a 26-os: "Sose éreztem magam biztonságban Debrecenben, mert ráadásul mindentől messze van... "

Ez az egyetlen magyar vidéki város, amelyik időben közelebb van Münchenhez, Milánóhoz, Londonhoz, Párizshoz, Barcelonához stb.stb. mint Győrhöz, Budapesthez vagy épp Miskolchoz ... (pedig mindenhova van autópálya)

No, kb. ennyit ér a véleménye...

2020. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!