Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy Már...

Mit gondoltok arról hogy Már esténként egy fél órára beröffentem a kályhát?

Figyelt kérdés

Akárki akár mit mond a lakásba eléggé lehűl a levegő, így kénytelen vagyok begyújtani mert fázok takaró mellett is. Tudom hogy még nincsen fűtési szezon, de a lakás eléggé lehűl.


Mit gondoltok?



2020. szept. 27. 23:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

3: Hát ha nem kérdezgetnéd erről az embereket, nem is tudnának róla, mit csinálsz otthon, így nem is lenne lehetőségük mit szólni hozzá.

Én nem értem, saját hatáskörben nem tudsz dönteni egy ilyen csak téged érintő dologról?

Arról is közvéleménykutatást tartasz, hogy mit vegyél fel, mikor elmész?

Várom a következő kérdést, kell-e már hosszú nadrágot hordani, vagy jó lesz-e a rövid...

És kell-e esernyő ebben a szemergő esőben, vagy anélkül is elmentek-e otthonról...

És hogy milyen színű zoknit válassz mára....

:)


Különben az egyik lakásunkban 27 fok van, a másikban 26, nem fűtünk.:)

De biztosan írnak ide Dubaiból is, ahol 45 fok van, és megy a légkondi.

2020. szept. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Én ugyan nem gyujtok be, de a feleségem, reggel-este elindítja a klímát fél-fél órára, mert nagyon fázos. Legjobb futtesi mód. Érdemes befektetni
2020. szept. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
23,2 fok van most a nappaliban. Szigetelt ház. Nem fűtöttem még.
2020. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Esténként bekapcsolom a cirkót. A hőmérő 23 fokot mutat de a hőérzet nincs meg. Illetve utálok pulcsiban meg vastag zokniban idebent lenni!

Na meg a hátsó szoba valamiért hideg, az alsó szomszéd azt a helységet nem igen fűti, így sajna ez van.

Nameg fürdésnél is elállom a meleget, a 22 fokos fürdőszoba kifejezetten hideg ha az ember vizes.


Amúgy nem fogy sok gáz nálam, mert bekapcsol, akkor fél óra alatt eléri a termosztáton beállított értéket és ennyi, utánna a kazán leáll. El sem indul csak jó pár óra múlva. Éjjelre meg kikapcsolom a termosztátot, akkor nem fűt.

2020. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!