Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fűtötök már? (lakásban élők)

Fűtötök már? (lakásban élők)

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Mi nem tudunk fűteni, mert távfűtés van, ami még nem indult el. Egyenlőre nem hiányzik. Nappal nem vagyok otthon. Ha otthon vagyok és csinálok valamit, akkor nem fázom. Ha leülök tévézni, akkor betakarózom egy pléddel. Éjjel is már a vastagabb takaróval takarózom.

A lakás se hűlt még annyira ki, nem volt nagy hideg még kint, napközben meg sütött a nap. De ha kihűl teljesen és hideg lesz kint egész nap, akkor rossz lesz, mert nem lehet rendesen mosni, a vastagabb darabok nem száradnak meg.

2020. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
14%

Mi fűtünk, mert én a szó szoros értelmében megfagyok.

Igaz, nagyon fázós vagyok, olyannyira, hogy 26 fokban hosszú fekete nadrágban és pulcsiban járkálok, de akár még 32 fokban is képes vagyok a fázásra.

Szóval nem feltétlen mérvadó a válaszom, de igen, mi fűtünk.


Remélem tudtam segíteni!

2020. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Nagyon jól felveszi a hőt a ház, így hacsak nem lesz tartósan ilyen idő, jó darabig nem is kell még. Ugyanígy amikor bejön a meleg idő, egy darabig nem kell járatni a légkondit. Július közepén szoktuk bekapcsolni.
2020. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Ma este már bekapcsolom a fűtést 19 fok van a lakásban

Nem szeretek fagyoskodni.

2020. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem fűtünk még, én szinte még érzem a nyári hőséget kisugározni a falakból. Örülünk hogy hűvös van, és lehet végre izzadás nélkül aludni. Ha fázunk, akkor felveszünk egy pulcsit vagy betakarózunk, iszunk egy meleg teát. November végén szoktunk befűteni, tégla társasház, gázkonvektor van.
2020. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk távfűtés van, és már pár napja bekapcsolták. Nem mintha amúgy a panelben hideg lenne.
2020. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem, 22.5 fok van a lakasban.
2020. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Majd ha fázunk és még nem fázunk. Ablakok még mindig nyitva, éjjel-nappal.

2020. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fűtünk, örülünk, hogy végre nincs hőség. Itt a Dél-Alföldön pl. a szeptember egy eső nélküli, forró rémálom volt. Ma is 23 fok van kinn és sehol eső. Szóval én nagyon vártam az ősziesebb időt, amikor végre lehet izzadás nélkül kirándulni, eszemben sincs még fűteni, az ablakok éjjel-nappal nyitva vannak.
2020. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10. emeleti szigeteletlen falú, régi faablakos panellakás (Siófok). 22 fok van a lakásban. Most este viszont fűtök egy kis olajradiátorral míg zuhanyozok. Szigetelt lenne a lakás lehet meg ez se kellene.
2020. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!