Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Évek óta beázik a lakásom...

Évek óta beázik a lakásom esős időben a felettem lakó rossz loggiája (1 oldalról nyitott terasz) miatt, aki nem igazán együttműködő a hiba elhárításában. Ebben az esetben mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már felvettem a felettem lakóval a kapcsolatot ez ügyben, de csak ígérget. Valószínűleg a loggiájának padlózata repedezett és azon át szivárog a csapadékvíz az alsóbb emeletek felé, de főleg engem érint. Évről-évre rosszabb a helyzet. A lakás ára is sokkal kevesebbet ér így, hogy rendszeresen beázik, nem beszélve az esetleges egészségügyi kockázatokról és hogy a laminált padlóm is tönkre megy a sok vizesedéstől. Ha nem hajlandó megcsináltatni a saját loggiáját a felettem lakó, vagy csak részben, és a probléma ugyanúgy megmarad akkor mit tehetek? Nagyon köszönöm előre is segítségeteket.

2020. okt. 5. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A közös képviselet dolga, osztatlan közös tulajdonban van a hiba.
2020. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2020. okt. 10. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!