Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincs víz a házban. Mit...

Nincs víz a házban. Mit tegyek? Csak a tulajdonos tudja beköttetni?

Figyelt kérdés

Állandó bejelentett lakcímmel rendelkező be tudja köttetni? Fogalmam sincs, hogyan zajlik ez az egész folyamat, kihez kell ezzel fordulni.

Milyen iratok kellenek hozzá a lakásról? Szerelőt kell keresni, vagy a Nyírségvízzel kell felvenni a kapcsolatot?

Ha nem én vagyok tulajdonos, akkor nem megoldható?



2020. okt. 6. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudhatod. Hozhatja úgy az élet, hogy más örökli meg, ő mégis beleköltözne, rokona költözne bele vagy használná nyaralónak, a szomszéd kinézi és visszautasíthatatlan árat adna érte, valamit ő néz ki, és rájön, hogy eladná... Bármi. Ha annyira jófej, ajándékozza nektek vagy bérlés helyett vegyétek meg tőle részletfizetésre. De amíg bérlitek, legyen róla papír, mit költesz rá. Ha jóban vagytok, nem fog ezen megsértődni.
2020. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy járt-e már valaki hasonló cipőben. Szóval mindenképp kell a tulaj hozzá, meghatalmazás nélkül nem lehetséges a saját nevemre?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2020. okt. 7. 11:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Meghatalmazással lehet. De én továbbra is nagyon óvnálak titeket ettől, mindenképpen védjétek magatokat...
2020. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!