Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen benzines láncfűrészt...

Milyen benzines láncfűrészt vegyek otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Tüzelő összevágására, kisebb faanyagok aprítására használnám. Inkább ősszel, télen lenne használatban, évközben beindítanám párszor hogy ne álljon sokat "üresben".

Nem szánok rá túl sokat, de ne is a leggagyibb legyen. Azért ha veszek már jó lenne ha jópár évig bírná.

Arra gondoltam 30, max 40-ért találhatok normálisat.


2020. okt. 15. 13:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Az elektromosat hanyagolnám, mert zavar a kábel.
2020. okt. 15. 13:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Mc Culloch típusú nagyon jó.
2020. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barkácsáruházban főleg Praktikerben ne vegyél,mert ott nincsenek szakképzett eladók,csak hülyeségeket beszélnek,nem értenek hozzá.
2020. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2, 50k-tól indul. Mint írtam, 30-40-ért keresek.

#3, köszi. De akkor hol érdemes körülnézni?

2020. okt. 15. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Agroker Áruház, profikisgep.hu, stb...sok ajánat van a neten,nézz körül.
2020. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30-40-ért csak kínaiakat találsz. Pl. a Hecht, amit egy cseh cég forgalmaz. Ezek jók arra, hogy évente 1-2 órát menjenek. De éves tüzelő összevágásához még Stihlből se alkalmasak az olcsók. Vagyis, igen, 2-3 évig, aztán kuka.
2020. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Praktikerben is vehetsz nyugodtan. Ahol én voltam, ott értenek hozzá. Persze a lényeg, hogy egy 40 ezres géptől ne várd azt, amit egy 300 ezrestől el lehet.
2020. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lenne agyonhajszolva. Maga a tüzelő sem olyan sok, kandallóval fűtünk.
2020. okt. 17. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hagyj időt visszahűlni neki. Egy tankot összevágsz, aztán hasogatod, behordod,addig kb fél-egy órát hűl a gép.
2020. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdés az,hogy mennyire vagy botkezű?Ha semmit nem értesz a fűrészekhez Kínaival nem húzod sokáig -nem a gép hibájából.Nyilván ennyiért te sem láttál még sehol normális gépet akkor meg minek kérdezősködsz?Ha képes vagy a szokásosnál sokkal több figyelmet fordítani a gépre akkor nyugodtan vehetsz Kínait is -bármelyiket.
2020. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!