Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kéményseprő okoskodik. Ellentm...

Kéményseprő okoskodik. Ellentmond önmagának?

Figyelt kérdés

Öreg kéményt már nem lehet tisztítani, mert könnyen beomlik, eldugul.

Ezért kell bélelni, a kéményseprő szerint.

De szerintem a béleléshez előbb ki kell tisztítani, sőt tágítani is szokták.

Most akkor mégis átjárhatóvá lehet tenni egy kéményt, ha nagyon akarják?

A kérdés elméleti, tökéletesen huzatol a kémény, ami tökéletesen ellátja az öreg vízmelegítőt, melynek nem is kell bélelt kémény. Ahogyan eddig sem kellett.

De a kéményseprő már aggódik! Nem is lát bele a kéménybe, nem is tudhatja biztosan az állapotát, de azt bélelni kellene!

Üzleti érdekek, összefonódások?


2020. okt. 20. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Idióta
2020. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11: mindent értek. Kéményseprő vagy. Gratulálok a karrieredhez, de azért még nem kellene másokat ennyire lenézni.

Olyan magasról? Igaz is... Van, akinél ez szakmai ártalom.


------

De tényleg, előzőleg részletesen kifejtettem mindent, már aki ezt nem érti meg... Gáz. Füstgáz.

2021. jan. 7. 16:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ebbe a történetben nagyon kivámcsi lennék a kéményseprő verziojára is. :D
2021. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13: Semmi különös titokra nem jönnél rá, lényeget leírtam.

Amit talán kevésbé érzékeltek, hogy miért tűnt kicsit fárasztónak a kéményseprő okoskodása?

Egyrészt a stílus, mint valami professzor tette ott a fejét.

Másrészt a kémény korábban is csak mérsékelten használt, mondhatni megkímélt kémény szerintem, ami persze szubjektív, de az egész kicsit olyan érzés volt, nekem legalábbis, mintha egy megkímélt autót mutatnék a szerelőnek, erre az elkezdené porba alázni a jó autóm, amivel nem is mentem még sokat.

Holott a kilométerórát meg sem nézte, nem is látja (erre írtam fent hogy nem lát bele a kéménybe konkrétan, csak rutinból tippelget).

2021. okt. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!