Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lenne egy jó, olcsó, lakás,...

Lenne egy jó, olcsó, lakás, mint eladó Győrben,még nincsen hirdetve. Csak az a bibi vele,hogy panel, és a tízemeletes háztömb, tizedik emeletén van. Aki élt/él ilyenben, meg tudná mondani,milyen ott lakni ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés, tizedikemeletes több is.:)
2020. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Különben van, aki kifejezetten szereti, van, akinek para, hogy ha nincs lift, fel kell menni, van, akinek forróbb nyáron, mint lentebb. Az se mindegy, van-e ott fa, vagy beton a környezet.
2020. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Melyik varosresz?

Nem mindegy,hogy a 70-es,80-as vagy 90-es evekben epult.

Mi a 8. Emeleten lakunk,en szeretem.szep a kilatas,kevesebb a bogar.pl szunyog 2-3 evente teved fel 1 db.

A lift nalunk az elmult 6 evben 2x volt rossz par oran keresztul.

Fent valoban melegebb lehet nyaron,cserebe telen is melegebb.kevesbe hallod az utca zajat.

2020. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

40 lakásos 10 emeltes 9 emelet. Rémálmomban ne jöjjön elő.

De mások vagyunk, van aki szeret egy kalickában élni.

Egy 40 lakásos házban lesz legalább egy kutyás idióta aki a ház előtt szaratja az ebet, egy család neveletlen visító gyerekekkel, egy kibíhatatlan nyugdíjas akit a légy zümmögés is zavar, egy mindenkit kioktató tudorka. Ha szerencséd van akkor egy alkoholista aki minden héten őrjöngve veszekszik a családdal, egy lezüllött munkanélküli aki nem fizet közös költséget.

2020. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Győr melyik részén van?
2020. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg az sem mindegy, mit jelent a "lenne egy". Kiadó vagy eladó?

Ha kiadó, most tél jön, nagyon nem tudsz hibázni vele, ha túl forró nyáron, akkor felmondod június végén.

2020. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én utalom a zajongást, így nekem egy álom a tetőtéri lakás. Fűteni sem kell. Egy hátránya van csak, a nyári meleg, de erre ott a klíma, igy engem különösebben az sem érint meg
2020. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Laktam albérletben Győrben 10 emeletes, 9. szintjén.

Ha adyvárosi városrész, akkor elgondolkoznék az autó lerakásán, egyszerűen katasztrófa a parkolás, sokszor egymás mögé állnak már az autók aztán óbégatnak egymásnak fel, este szinte lehetetlen a saját portád körül megállni, és a csótányok se ritkák.

Lifttől rettegtem, de ez egyedi persze, egyik naptól kezdődött, mikor megállt két emelet között és kinyílt az ajtó, és élvezhettem bezárva magam.

Liftet előszeretettel támasztják ki idióták, vagy romlik el, ami akkor volt a legkellemesebb amikor pl vittük fel a karácsonyfát, vagy a nagybevásárlást.

Nyáron dögmeleg, télen viszont kellemesen meleg az élet.

A zajok áthallatszódnak, minden.

Rengeteg a panelkutya, ezt értsd úgy, hogy mintha kötelező lenne kutyát tartani, összeszedni már kevésbé fűllik rá a foguk, így füvön sétálni kész aknakereső játék.

Nekem ezek az emlékeim a 10 emeletes magaslati életéből Győrből, végére rájöttem, hogy pozitívat nem is sikerült megemlítenem.

2020. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én laktam 10. emeleti panelban és attól eltekintve, hogy ha beszarik a lift akkor gyalogolni kell nem tudok más negatívumot felhozni. Nem lakik feletted senki, szép kilátás, télen gyakorlatilag nem fűtöttünk egyáltalán mert meleg volt a lakás, nyáron meg nem volt annyira forróság sem, igaz ez északi fekvésű lakás volt.
2020. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor 25 évvel ezelőtt fiatal házasokként első lakásunkat kerestük, a szülők attól óvtak, hogy csak legalsó és legfelső szintre ne menjünk. De mivel csak erre volt pénzünk, egy 10 emeletes panelház legfelső szintén egy 40 nm-es lakásban kötöttünk ki.

Mikor kinőttünk, és nagyobbat szerettünk volna vásárolni, akkor már kifejezetten csakis legfelső szintet kerestünk.

Szerintem ezzel sokmindent elmondtam.

Azóta is itt élünk, egy 10 emeletes panel legfelső szintén.

Nagyon szeretem, a kilátás valóban pazar, és a lányom szobáját leszámítva, ami az észak-keleti sarokban van, a radiátorok soha, sehol nincsenek bekapcsolva.

Egy ilyen tömbházban (amiről Te is írsz) általában két lift van. Nem mondom, hogy még soha nem kellet le/fel gyalogolnom, de azért abszolute nem jellemző, hogy a két lift egyszerre romlott volna el.

Bár sajnos azt hisszük (hittük mi is), hogy csak a felső szomszéd keseríti meg az életünket. Hát ez sajnos nincs így, mert az alsótól is ugyanúgy felhallatszik minden (a tűsarkúban végigtipegéstől kezdve a bútortologatáson át az üvöltözésig), de végülis annyit csak nyerek vele, hogy felettem is lakhatna egy ugyanilyen zajos szomszéd, akkor mégiscsak feleannyit mérgelődöm így emiatt.

A mosógépével nem áztat le senki, az erkélyéről nem hullik hozzám a szemete senkinek, a légkondi kondenzvize nem csöpög az ablakpárkányomra. Szóval én nagyon szeretem, és nem cserélném el.

Úgyhogy az én szememben magasabb értéket képvisel mint az alsóbb szinten lévő lakások, de ehhez képest éppenhogy olcsóbbak szoktak lenni.

2020. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!