Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a szakembe...

Mit csinálnátok, ha a szakember nem jelenne meg a megbeszélt időpontra?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja várok egy villanyszerelőre. Ez idő alatt 4-szer hívtam fel, mindig az volt a válasz, hogy a héten megoldjuk, majd hív. Ez persze egyszer sem történt meg. Legutóbb tegnap hívtam fel, akkor azt mondta, hogy ma délután ráér, ideszól mielőtt indul. Mondom hurrá, úgyis szabadnapos vagyok. Délután nem is mentem sehova , itthon ücsörgök, várom, hogy jöjjön. Itt van lassan fél 6, sehol senki. És ez egy "neves" szaki, mindenki őt ajánlotta akit kérdeztem. Ha holnap felhívom szerintem elküldöm a halálnak a pélójára, szórakozik itt más szabadidejével... Érdeklődtem más szerelőknél, ott is több, mint egy hónapos a várólista, de inkább több. Annyira felhúztam magam, nem tudom mit csináljak...

2020. okt. 28. 17:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Hát, nem tudom megéri-e rá várni, én nem tenném. Ha négyszer hívtad két hónap alatt, és nem jött, akkor nem hiszem, hogy a közeljövőben fog. Én egyszerre ketőtt keresnék fel egy hét időpontnyi különbséggel, hogy ha az egyik nem jön, a másik jöhessen, illetve ha jön, le tudjam mondani a másikat korrekt időtartamon belül (nyugi, akad nekik munka bőven, úgyhogy tudnak mit kezdeni a lemondott időpont idejével :) )

Ne idegeskedj, keress mást, még egyszer hívd fel ezt, ha nem jön, puszi, és tessék írni egy korrekt értékelést róla az igazsággal.

2020. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Holnap ne hívd fel, legfeljebb közöld vele, hoigy ne jöjjön, van más helyette. Inkább keress másodikat, harmadikat...
2020. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Fogadjunk csillár csere vagy hasonló komoly meló
2020. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Gáuszerelőt hivták májusban szüleim. Vrusra fogva mondta hagyják későbbre. Júliusban aztán miután hívták jött. Felmért mindent. Három hét és jön. Azota is jön. Van másik de persze ő már csak tavasszal tudja vállalni.
2020. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
miért nem hívtál már ennyi idő alatt valaki mást?
2020. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretnek javítani, mert a kuncsaft nem ismeri el a tevékenység idő- és munkaigényét. Minden villanyszerelő sz*r munkát végez, emiatt a javítás az elősdök ostobaságainak értelmezéséből áll. Ugyanennyi erőfeszítéssel új létesítésre el tud kérni 20 X összeget, míg a javításnál, bővítésnél meg az erre azt mondaná az ügyfél: de hát ez csak egy kapcsoló volt... És ezzel lesüllyedt az ostobaság felsőfokú szintjére. Munka meg van elég. Hogy miért nem mondja, azt, hogy nem megyek? Mert iparos nem utasít vissza munkát. Egyszer járjon úgy, hogy hisz a megrendelőnek, hogy mikor kell mennie, és abban a hónapban éhezik a család, mert a megrendelő sem tartja a szavát. Persze, neki is mindig van érve, hogy nem jött a kőműves, nem szárdat a malter, satöbbi. Így hát a villanyszerelő elvállal mindent, abban a reményben, hogy csak elrendeződik időben.

Ezek emberi tulajdonságok, kötbérezni kéne, akkor jobb lenne a helyzet. Sok savanyú megrendelői pofát is lehetne látni.

2020. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert jobban megéri komplett villamos rendszert építeni mint egy nap 4 kis javítást megcsinálni. Amíg van nagyobb munka nem fog javítani kiszállni.
2020. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Hol kellene villanyt szerelni? :D
2020. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem villamos hálózaton.
2020. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi a 35 nm-es szobát ürítettük ki egy nyári hétvégén, mert hétfőre ígérte a parkettás, hogy jön. Hajnaltól vártuk késő esetig. Feleségem felhívta telefonon, azt mondta, hogy olyan meleg volt, hogy inkább lement 2 hétre Balatonra. Nem szóltunk semmit. Az tán én megkérdeztem a feleségem (ő beszélt vele személyesen), hogy milyen volt ez az ember, amikor kijött felmérni a munkát. Feleségem válasza az volt, hogy: olyan tiszta tekintetű. Azóta minden mesterembert tisztatekintetűnek nevezünk.
2020. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!