Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a szakembe...

Mit csinálnátok, ha a szakember nem jelenne meg a megbeszélt időpontra?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja várok egy villanyszerelőre. Ez idő alatt 4-szer hívtam fel, mindig az volt a válasz, hogy a héten megoldjuk, majd hív. Ez persze egyszer sem történt meg. Legutóbb tegnap hívtam fel, akkor azt mondta, hogy ma délután ráér, ideszól mielőtt indul. Mondom hurrá, úgyis szabadnapos vagyok. Délután nem is mentem sehova , itthon ücsörgök, várom, hogy jöjjön. Itt van lassan fél 6, sehol senki. És ez egy "neves" szaki, mindenki őt ajánlotta akit kérdeztem. Ha holnap felhívom szerintem elküldöm a halálnak a pélójára, szórakozik itt más szabadidejével... Érdeklődtem más szerelőknél, ott is több, mint egy hónapos a várólista, de inkább több. Annyira felhúztam magam, nem tudom mit csináljak...

2020. okt. 28. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Maradjunk abban, hogy tök mindegy, mennyi a meló, meg mik a körülmények, ez minimum elfogadhatatlan, hogy egy vállalkozó, aki előzetesen elvállal egy munkat, eltűnik és csak ígérget. Ez mindenképpen ugyfelveszteshez fog vezetni hosszú távon, így a 6-ös választ értelmezni se tudom..


Jártam már én is nem egyszer úgy, hogy nem jött a szakember, hát nő létemre lassan megtanulok vizet szerelni, festeni, fugázni, asztalos munkát csinálni, mindezt youtube videók alapján meg apósom segítségével. Párom meg villanyszerelni tanul meg lassan. A probléma csak ott van, hogy ezeket azért még lehet tanulni, nem egy atomfizika. Ha jön gazdaságilag egy rosszabb periódus, akkor majd jól felkopik a szakik álla. Mindenki megjegyzi, ha egy szolgáltató szarul bánt vele.

2020. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez mostanában ilyen, nagy valószínűséggel mással is így járnál, de próbáld meg, hátha sikerül.
2020. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
10: XD
2020. okt. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Vótmá.

Nálam nincs 2. esély.

2020. okt. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

"így a 6-ös választ értelmezni se tudom"

Pedig nem olyan nehéz az...

2020. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
15: költői elszólás volt, nyilván lehet érteni, majd ő is értse meg, ha nem lesz munkája a mostani hozzáállása miatt, ennyi.
2020. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez ilyen sajnos. Házfelújítás alatt mi is ezzel szembesültünk, ~2 hónapot csúszott a költözésünk a villanyszerelőke miatt.....

Megfogadtuk, hogy ezután csak ahhoz hívunk szakit amit pl. életveszélyes vagy törvényileg tilos magunknak megcsinálni, akkor is úgy számolunk hogy simán hónapokba telhet, mire méltóztat jönni. :(

Sajnos szerintem megtehetik, így is simán van melójuk.

2020. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!