Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győr vagy Pécs a jobb hely?

Győr vagy Pécs a jobb hely?

Figyelt kérdés

Ezt most mindenszemszögből kérdezem, hol vannak jobb csajok. Hol van több tini és fiatal? Hol mennyire találni munkát? Hol van kicsit kevesebb cigó. Tudtommal mind2 városban sok van! Szórakozási lehetőségek, stb?


Én jelenleg Egri vagyok, van egy haverom aki nem olyan rég elkőltözött Pécsről Egerbe. De azt mondja ott 100x jobb minden. De elvileg még Hódmezővásárhely és Szeged. Sőt Kecskemét, Salgótarján is jobb helyek mint Eger meg Miskolc.



2020. okt. 29. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Az szerintem nem is kérdés, hogy mind2 szép város. Én Sopronbanmeg Zalaegerszegen voltam sokszor. Egerszegen rengeteg a c. Ráadásul ez az aljasabb fajta. Sopron pedig nem adja. Viszont MÓvár, Veszprém elég tetszetősek. De elvileg Pécs, Győr, BP, Cegléd, Szigetszentmiklós Szombathely, Sárvár, Esztergom, Tata és kőrnyékei a legjobb helyek mo-n.
2020. okt. 29. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen rengeteg jó csaj van, szép város csodás varázzsal
2020. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én voltam mindkettő városban. Pécs sokkal szebb. Ráadásul nem Orbán seggnyaló város, mint Győr. Valakinek számít, valakinek nem. Nekem sokat.
2020. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pécsi vagyok, korábban Budapesten laktam.

Jó csajok szempontjából szerintem nem rossz hely Pécs. Az egyetem miatt sok fiatal csaj van. Munka viszont nem sok van. Bekerülni egy munkahelyre szinte csak kihalásos alapon lehet. Ezeken a helyeken néhányan keresnek nagyon jól, a többség meg bérminimumot kap.

Cigók főleg a város keleti részében vannak. A belvárosban, vagy főleg a város nyugati részén csak elvétve. Szóval ebből a szempontból nagyon nem mindegy hogy a városon belül hol laksz. A cigós részeken értelem szerűen sokkal olcsóbbak a lakások is.

Miskolcon még életemben nem voltam. Egerben is csak párszor átutazóban és az egyetemen. Győrben éltemben egyszer voltam átutazóban. Szóval összehasonlítani nem nagyon tudom. Én szeretek Pécsen élni, szép hely. Viszont az ember összeteheti a két kezét, ha legalább bérminimumért foglalkoztatják és abból valahogy elvegetál. Pestet kevésbé szerettem, de ott azért több a lehetőség. Munka és szórakozás, programok terén is.

2020. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Pécs
2020. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pécs ezerszer jobb, mint Győr. Sokkal szebb, egy vonzóbb atmoszférája van. Továbbá mediterrán város.


Sok a jó csaj, ugyanis az Egyetem miatt sokan jönnek ide. A környéke is nagyon szép!


Munkahelyileg viszont Győr jobb. Viszont én mar sokszor jártam abban a varosban, és nagyon lelombozó. Nem azért mert fejlettlen és egy roncs, hanem mert nincsen semmi személyisége a városnak. Tele van nyuggerrel, és főleg az autógyárakon van a hangsúly.


(Ahogy pedig az egyik válaszoló írta, Győr egy "Fidesz seggnyaló". Pécsen pedig most váltották le a fideszes polgármestert.)

2021. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Győr
2021. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!