Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győrben vannak veszélyesebb...

Győrben vannak veszélyesebb helyek ahová nem ajánlott beköltözni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj általában ha valami túl olcsó annak oka van.
2020. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Győr-Sziget,

Ady város

2020. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Sziget, meg Adyváros így egyáltalán nem igaz.

Inkább utcák, háztömbök (és közvetlen környezetük) vannak, ahova nem érdemes. Szigetnek, Újvárosnak, Adyvárosnak vannak kifejezetten jó részei. Ami pl. nem jó, Adyvárosban Bán Aladár, Szigetben Márvány utca, Újvárosban Kossuth utca. Marcalvárosban, Belvárosban is van ilyen rész. Én laktam ilyen rossznak mondott helyen is, veszélyben azért nem éreztem magam soha, csak kellemetlen.

2020. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Max 1-2 utca és környéke, de az sem életveszély, csak kellemetlen, ahogy előttem írták.


Bán Aladár utca, Köztelek utca, Kossuth utca, stb de más városokhoz képest rövid a lista es jobb a helyzet :)

2020. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ahogy 2. és 3. írja. Már csak pár utcában vannak zajosabb lakók. A Kossuth utcához még hozzátenném, hogy a belváros felé eső részének a nagyja már új épületekből áll, így nyilván ez a rész már jónak is mondható, csak a távolabbi vége problémásabb.

Egy biztos, ha lakást bérel/vásárol az ember, érdemes nappal és este is megnézni az adott tömböt, hogy kiderüljön milyen emberek laknak ott és akkor sok meglepetés nem érhet.

2020. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!