Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázóra körüli gázszivárgás...

Gázóra körüli gázszivárgás mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Most este vettem észre a szagot a gázórától kb 2 méterre. Kertes vidéki házban lakunk és kint van az óra egy szekrényben. Közelebb mentem és a csőnél nem csak a szagot lehet érezni hanem elég hangosan egy sziszegő hangot is. Én már most elzartam volna szívem szerint a főcsapot, de a szuleim nem tesznek semmit, sot engem neznek hulyenek, amiert ezen aggodok, meg "a gazoranal az normalis, ha erezni a szagot". Szerintetek mit tegyek, nagyon veszelyes, ha nem zarjuk el, illetve mindenkepp jelentsuk be a szivargast, nem??

2020. okt. 29. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért nem ír valaki :'(
2020. okt. 30. 00:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
HÍVD FEL A GÁZSZOLGÁLTATÓT AZZONAL! kimennek lecserélni.
2020. okt. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És zárd el addig.
2020. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg szellőztesd ki a szobát.
2020. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kint van az óra nem zárnám el, de jelenteném. Meg vennék azért egy ilyet, hogy biztos legyek benne.

[link]

2020. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel kijöttek, megcsinálták. Nem csalt az orrom és a fülem.
2020. okt. 30. 08:54
 7/7 anonim válasza:
A szüleid hálásak lehetnek neked, lehet az életeteket mentetted meg.
2021. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!