Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érden, Kaposváron, Zalalövőn...

Érden, Kaposváron, Zalalövőn és Ajkán tényleg olyan sok a cigány ember?

Figyelt kérdés

Én Püspökladányon lakom. Akkor én mit mondjak itt, most Zalalövő lehet kb olyan nagyságú, létszámú város mint ez. De nem hiszem, hogy nyugat mo-n akármelyik megyében ennyi c lenne. Ez a xar meg konkrétan itt fekszik Hajdú-bihar és Szolnok megye határánál. Na itt aztán vannak bőven. De a fent említett városokat pedig Ózdhoz hasonlítják. Oké Érdről halottam, hogy nagyon jó város lenne ha nem lenne sok cigánybűnözés. Illetve Ajkán is van jó pàr, meg úgy eleve az egész Veszprém megye és környéke. Talán a leggázabb megye arra felé. Na meg Tolna is elég gáz, bár ott eleve csoriság van. De szerintem nem lehet közel sem olyan mint borsod, szabolcs, stb.


Ajkán lakik egy ismerősöm akit a vasútállomásnál 4 cigo kirabolt és össze vert baseball ütővel fényes nappal. De komolyan ilyen gáz lenne nyugaton a helyzet. Pl vas megyében elvileg nincs csak pár család. De azok normális roma állampolgárok elvileg!


Kaposvár meg egy szép város teli lehetőségekkel. És Somogy megye is jó hely.



2020. nov. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Erden eltem 20 evet, 3 eve koltoztem el onnan. Vannak ciganyok, de hala az egnek soha semmilyen problemam nem adodott ebbol, tudom, hogy kb mik azok a reszek, amiket kerulni kell, aztan ennyi. Mostanaban volt egy incidens, ami eleg felkapott lett, a csapbol is ez folyt, de nem ezalapjan kell elitelni a varost, egyebkent elheto, bar nem rajongok erte, mert ha barmire szuksegem volt, ahhoz Pestre kellett bemennem. Legyen az jobb orvosi ellatas, mozi, munkahely, suli, stb stb. Tul sokat ingaztam, meguntam. Zalalovon csak “atutazoban” voltam egy napot, egy haveromat latogattuk meg, biciklivel mentunk.Egy ciganyt se lattam az utcan, pedig keso este indultunk el haza. A tobbi helyrol nincs tapasztalatom, de en azt mondom, hogy nem kell feltetlenul a sztereotipiaknak hinni. Miskolcrol is miket hallani, kozben vannak onnan barataim, es ok azt mondjak, hogy nem annyira veszes. Minden varosnak es falunak vannak jo es rosszabb reszei szerintem.
2020. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kaposváron lakom tudok mesélni a tapasztalataimról

A parkokban van sok cigány meg a vasútállomáson illetve a korházban és a területén

Sokuk a kukákban keresnek használható dolgot biciklire felpakolják azt odébb állnak

De úgy még nem volt gond amiről hallottam volna egyrészt mert közel lakok a rendörségtől

Másrészt ott voltak gondok ahol 2-3 km re laknak egyszer egy osztálytársamnak az anyukájától ellopta egy cigány bünöző a tárcáját tele értékes bankártyával gazolvánnyal meg különboző holmival mire ki értek a rendörök addigra elveszett minden

A másik meg az én utcámban volt

Mondtam hogy közel lakok a rendörséghez konkrétan 2 percre

Szintén egy cigány ember rabolni akart azt valaki kihívta a rendöröket ők még azelött kiértek hogy valami nagyobb baj lett volna.

Ezek történtek kaposváron

2020. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

En ajkai vagyok, ott eltem 20 évig.

Eletem soran nem talalkoztam ott oylan nagyon sok romaval, bar az teny, hogy keregetni penztarcabol tobbszor is jottek, de nem doltem be nekik, nem raboltak ki.


Devecserben viszont sokan vannak, akarhanyszor megyek oda, szinte csak veluk talalkozom sajnos.


Most vas megyeben lakok, annyira nagyon nagyon sok, mint ami Devecserben van, nincs, de azert szep szammal akadnak itt is.

2020. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

"Kaposvár meg egy szép város teli lehetőségekkel. És Somogy megye is jó hely."


Gondolom a "királyi" média által sugárzott "minden szép és jó Kaposváron" hazugságok ihlettek eme mondat megfogalmazására. Mert hogy nem éltél ott sokat arra lenne most egy zsák pénzem.

2020. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Kaposváron csak akkor látsz sok cigányt ha tescoba mész vagy úgy ki az utcára. Én 2 hete nem mentem ki ide be a zárt udvarba még nem láttam egyet sem. Nem kell kirekesztőnek lenni, ugyan olyan emberek, csak más a kultúrájuk , náluk természetes a verekedés parasztoknál ( így hívnak minket magyarokat) kevésbé, el kell fogadni ha megkésel vagy megvernek ez hozzá tartozik a liberális szemlélethez.
2020. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!