Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné nekem...

Szerintetek megérné nekem egyedül lakni ha ezeket tapasztalom naponta?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos mostanában kezdem magam "bezárva" érezni itthon. Családommal lakok egészen csecsemőkorom óta egy háztartásban, de mintha már vágynék egyedüllétre, saját térre, magányra.

Főleg ezek miatt kellene:

-Nem járkálnának folyton az utamban mikor mennék be egy szobába.

-Nem idegesítene a hangoskodásuk mikor pihenni próbálok vagy kora hajnalban.

-Nem kellene várnom 2 főre mire wcre juthanék, mert pont nekik is akkor kell.

-Nem lenne folyamatos káromkodás, jajjgatás stb.

-Konyhában nem tornyosulna minden szemét kaja

-Nem kérnék számon minden lépésemet, meg hogy hova és meddig leszek

Manapság még ha nem is csinálok semmit akkor is hallom főleg anyámat, hogy "ez már megint este 9-kor csinál kaját"...de ezt mérgelődve. És nagyim is folyton közli hangosanhogy "A lányzó épp WCn van"...komolyan, és ezeket csak úgy mondják, mert tudniuk kell..Ezek idegesítenek a legjobban. Bár szeretnek, de néha nagyon ingerült állapotba kerülök miattuk, és ez mindennapos szinte. Ezért is megérné szerintetek albiba menni, mert nem fogok itt kibírni 20 is az fix. Olyan idegbe jövök néha miattuk és a fura szokásaik miatt, hogy volt hogy betörtem az üvegajtómat és annyira bevérzett a tenyerem, azt hittem elvérzek. MEg sokszor miattuk is verek le holmikat mint laptop stb. mert felidegesítenek és hiába beszélek velük, másnap ugyanez. Albérletben voltam már mint látogatásban barátnőmnél így kicsit megtapasztaltam, szóval nem vészes. Albiban meg várna mindennap a csend, a nyugalom és magány. Nem pedig a folyamatos jajbeszékelés a munka miatti fáradstság miatt, vagy folyamatos káromokdás. Régóta menekülnék itthonról, csak mostanában fogottmeg az albérlet fogalma barátnőm által. Szerintetek? Vagy még éljek 30 évig "mamahotelben" és kitujdja mikor leszek megint ingerült. 24L



2020. szept. 30. 04:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi a kérdés? Ha az agyadra mennek és van rá módod menj.
2020. szept. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül lakni sokkal nyugisabb mint szülőkkel ez tény. Nálam is voltak gondok a szülőkkel, de főleg, hogy folyton veszekedtek, és nem szabadott egyik oldalra sem állni, mert mikot kibékültek, akkor meg én voltam a rossz.

Ha anyagilag megengedheted akkor szerintem költözz külön.

2020. szept. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, de az nem fogja megoldani az alapproblémát. Az indulatkezeléseddel is kezdeni kéne valamit.
2020. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Szar ügy, de már az előző 50 kérdésednél is megválaszoltunk neked erre.

Fogadjunk, hogy még mindig nem dolgozol, ahogy eddig sem!

A megoldás pedig az lenne, akkor nem lennél a nagyanyáddal összezárva egész nap, míg anyád dolgozik.

Albérletbe sem mehetsz pénz nélkül, így nem is tudom mit akarsz!

(Tudom-tudom, most regisztráltál és ez az első kérdésed!:)

2020. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4...nem tudom milyen 50?kérsdésről beszélsz..én rég dolfozom már. elég pénzem is van csak véleményt kértem. ÉS nem nem most regisztréltam...ki vagy tee?
2020. szept. 30. 17:23
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

#5

Nem mindegy neked, hogy én ki vagyok?

Te viszont ez vagy, de ha felbosszantasz, a többit is ideteszem.

Ez volt a legutolsó:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2020. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és másnak se lehjet esetleg hasonló krédése egyből bűnbakot kerestek?? Sokan vagyunk hasonló helyzetben de ettől még nem vagyok az. és nem bosszant felcsak érdekes jelenség. de látom ti jol elszórakzotok hogy kimásolgattok hasonló kérdséseket azt segítség helyett oltogattok...szép.
2020. szept. 30. 17:36
 8/13 A kérdező kommentje:

ráadásul alaptalan dolgokat mondasz..

Albérletbe sem mehetsz pénz nélkül, így nem is tudom mit akarsz!

..nem ismersz és igenis van pénzem amibőpl simán mehetnék albérletbe, sőt biztos munkahelyem is van elég régóta...

Fogadjunk, hogy még mindig nem dolgozol, ahogy eddig sem!


...na idefigyuzz nem ismersz megint csak nincsjogod ilyeneket éllítani alaptalanul. Igenis dolgozom és van munkám. Szóval ne irj hülyeségeket.

(Tudom-tudom, most regisztráltál és ez az első kérdésed!:)


...Buta..ez a 6.kérdésem talán és edddig sok mindent kérdeztem egyéb kategóriákban. de Látom te NAGYON UNATKOZOL AZ Én kérdésemmél.

2020. szept. 30. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Te tényleg beteg vagy, azért is nem dolgozol. Én is teszek egy linket, mielőtt áldozatnak állítanád be magad.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2020. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a betegek...igenis dolgozok. látom itt nagyon tudtok rágalmazni egyeseket. én igenis dolgozk. ezért kérdeztem, hogy megérné e. semmi vitagerjesztés dolgot nem irtam.
2020. szept. 30. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!