Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alattam egy idegbeteg középkor...

Alattam egy idegbeteg középkorú nő lakik , mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
1 szer volt fent, hogy őt zavarja az irodai szék, ha gurul a padlón, illetve ha reggel felkelek és esetleg járkálok (gumitalpu papucsban) 7:00 után elkezdi verni a radiátor csövet és üvölt. Pedig igyekszem nem zavarni, de hat felettem is vannak hangok de én nekem eszembe nem jutna szólni, az élet hanggal jar.

2020. nov. 24. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

El kell küldeni a jó k.urva anyjába.

Más nem segít.

2020. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg, ha még egyszer feljön, feljelented zaklatásért.
2020. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mivel áztassam el? nem akarok en balhezni, de engem nem erdekel h zavarja a szek, en is hallom a felettem lévőt, sőt 1 évig korábban felttem még 10 lakás volt en a fsz en , azt volt hang de nem erdekelt hat most ezzel mit csinalenk?
2020. nov. 24. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha cirkuszol - pl veri a radiátorcsövet -, kihívod a rendöröket, ez ugyanis nem megengedett, zajt nappal is tilos csinálni!
2020. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát mondjuk teszel egy szőnyeget a szék alá, meg veszel mondjuk egy mamuszt, ami nem slattyog. Ez eddig került neked 5000 Ft-ba, nem fájt, és tettél egy lépést a békés és normális egymás mellett élés érdekében.

Elhiszem, hogy idegbete, te meg próbáld megérteni, hogy talán nála ez nagyon zavaró áthallás. Talán a feletted lévő már megtette ezeket és azért zavar téged kevésbé. Persze szivathatod is, megnehezítheted mindkettőtök életét, ha ennek több értelmét látod. De néha egy jó szó meg egy kis szándék sem árt.

2020. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szőnyeg.
2020. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ignoráld, bolondok mindenütt vannak. Barátomra kihívta a rendőröket a kedves szomszéd, mert "ölik egymást" pedig csak 2 és 4 éves gyerekek visongtak reggel és nem tudott a szomszéd délig aludni.
2020. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen a tarsashazi elet.

Mindig is lesznek szomszedok akit idegesitesz vagy ok idegesitenek teged.

Koltozz csaladi hazba vagy esetleg sorhazba.

2020. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
3: Mi a szakmája? Esetleg neurológus például? Majd mikor például autóbaleseted lesz és a gerincedet műti, akkor gondolkodj el rajta, mennyire fontos neked, hogy kipihent és koncentrált legyen.
2020. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Prostituált, a lakasan fogadja a vendegeket.
2020. nov. 28. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!