Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a házában...

Van itt olyan akinek a házában korábban követtek el gyilkosságot vagy öngyilkosságot? Ha igen, milyen érzés ott lakni, történt valami furcsa dolog?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Rossz rovat, ez leginkabb ezo kategoria.
2020. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apósom öngyilkos lett. A felesége és a gyerekei azóta is ott éltek, és nem történt semmi sem.
2020. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk még nem követett el ilyent senki, bár nagyon érik a dolog ahányszor

az anyósom megszólal...

:)

2020. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám lett öngyilkos csecsemőkoromban, abban a szobában, ami később az én gyerekszobám lett. Nem hiszek a szellemekben és csak felnőttkoromban tudtam meg a dolgot, amikor már messze laktam, de voltak fura dolgok. Mikor egyedül voltam, recsegett a szék, mintha ráülnének, olyan érzésem volt, hogy valaki a szobám előtt mászkál, a macska is ideges volt a szobámban sokszor, alig akart bejönni. De azért gondolom ezek fura véletlenek, van rá magyarázat és nem is bánom, hogy gyerekkoromban nem derült ki számomra az öngyilkosság, mert frászt kaptam volna ott.
2020. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!