Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora a felső csövezett...

Mekkora a felső csövezett része egy törölköző szárítós radiátornak lefelé? A radiátor méretét is írjátok légyszíves esetleg a márkáját is.

Figyelt kérdés
Ma rendeltem volna,de nem értem el a webáruházat. Én fehér íves radiátort szeretnék valószínűleg 600x1600-ost! De tudnom kéne ezeknek fent mekkora szokott lenni az első csövezett rész és utána az üres rész. Ha valaki leméri akár más méretű radiátorját is viszonyításképp azt köszönöm szépen!

2020. nov. 27. 17:31
 1/3 Hippodrom ***** válasza:
A kérdés kicsit nehezen érthető,de nekem 165cm a radiátor.Ez négyfelé van osztva.Ebből a legfelső szekció 70cm.Remélem erre gondoltál.
2020. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát 35-35cm-el indul fentről a csövezett és üres rész aránya!? Elnézést, hogy nem tudtam egyértelműbben megfogalmazni és nagyon szépen köszönöm!
2020. nov. 28. 07:53
 3/3 Hippodrom ***** válasza:
30cm-el indul aztán 9cm kimarad,utána megint 30cm és 9cm kimarad.Mindenhol 9cm marad ki.A többi rész még 2db 25cm és egy 13cm.
2020. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!