Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Áll a víz a fürdőben és az...

Áll a víz a fürdőben és az előszobában centisen. Hogy lehetne felszedni? Rongy? Lavór? Lapát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez a 3, de siess, mielőtt eláztatod az alattad lakót
2010. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lapáttal csináltam, amikor ilyen történt, úgy a legegyszerűbb, leggyorsabb. Tényleg siess.
2010. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én lepedőket tettem le nagyon hamar fel szívta.utána ki kellett őket mosni de legalább a szomszéd nem ázott el.
2010. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áll a víz a lakásban és te a géppel vacakolsz?! Nem tudom elhinni hogy ez komoly...
2010. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én a múltkor zuhanyozás közben arra lettem figyelmes, hogy fütyül a vízriasztó! (Vn egy olyan ketyerém, ami 9 V-os elemről megy, és kb 1 centis víznélvisít, mint az őrült.) Persze kiugrottam a víz alól, és úgy ahogy voltam, elkezdtem moppal felszedni vödörbe. Van a fürdőszobában egy lefolyó, ami elvileg azt a célt szolgálja, hogy a kifolyt víz (kádból, mosdóból, mosógépből ha túfolyás van) ott menjen le. Na itt jött fel (a másodikon lakunk). Valahol dugulás volt. Ráadásul valami sárga csúszós lé jött. Még jó hogy a papucsba be tudtam ugrani. Beküldtem a csőgörényt - némi hajat szedtem ki, szappanmaradékkal.

Ezt azért írom, mert tudom, hogy sokan sem a mosdóba, sem a kádba nem raknak szűrőt, aztán csodálkoznak, hogy mitől dugulnak. Hát a hajtól.

Miután kész lettem, visszamentem a víz alá, és kezdtem az egész zuhanyozást előről.

Mint ahogy az előttem szólók jelezték, máskor ne a számítógéphez ülj, hanem egyből szedd a vizet, ahogy tudod.

2010. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a pincémet szokta elönteni a víz.

Kiválóan bevált a száraz-nedves porszívóm.

2010. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!