Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen színek "trendik"...

Milyen színek "trendik" mostanában a háló/nappali szobához?

Figyelt kérdés
Van vki , akinek esetleg fűzöld vagy lila?
2010. aug. 12. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mind a kettő jól néz ki. Nekünk zöld, és narancs kiegészítők vannak hozzá (szőnyeg, ágytakaró, függöny). Levendula színű hálót is láttam már, gyönyörű szép volt.
2010. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem akarok offolni, de miért nem onnan közelíted meg a kérdést, hogy mi tetszik NEKED???

Amúgy divatosak a pasztell színek, a barack, a rózsaszín, a rózsaszínhez közelálló "hússzín" stb stb.

De első körben Neked tessen, utána foglalkozz azzal, hogy divatos-e?

Fehérrel, vagy finom pasztell színnel nem tudsz mellényúlni.

2010. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de már elegem van a finom pasztellszínekből:)) Páromat próbálom rávenni, hogy merjünk vadítani, de nem nagyon akaródzik neki...Nézegetem a színeket, meg mutogatom neki, de pl. a lila sem tetszik neki, meg a zöld se. Pedig sztem sem rossz. Csak tippeket várok, hogy ki mit mer felfesteni vagy festetni "?:)
2010. aug. 12. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de tökömön jön már ki ez a lila mánia!

tudom, hogy nem én vagyok a mérvadó, de sztem pár év alatt nagyon meg lehet unni.


mostanában divatos az is, hogy az egyik falat tapétázod, valami mintás, dizájnos cuccal, és a többi falat pedig olyanra fested, ami a tapétán is megtalálható szín. összhang, de mégsem unalmas.


vagy lehet csak festeni is hasonlóképpen: az egyik fal erős szín, a többi pedig ennek halvány árnyalata.

a zöldet pártolnám.

nézd meg a dulux honlapját, ott van egy csomó ötlet és szín.

2010. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%

A lila nekem se tetszene (nő vagyok), egyébként az én majdani saját hálószobám falára képet fogok festeni, óceánt, naplementét, csillagos eget, pálmafát...

Neked nincs fantáziád és önálló egyéniséged, ha képes vagy a divattól függővé tenni, hogy nézzen ki a saját otthonod. A párod legalább meg tudja mondani, ami neki NEM tetszik.

2010. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!