Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd szennyvize büzlik....

A szomszéd szennyvize büzlik. Mit lehet tenni? És hol?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak új épitésü háza van és bio szennyvizrendszert kellett létrehoznia(tartályba megy a szennyviz és baktérium adalékkal vizzé bomlik,ami majd elszivárog), de eléggé úgy néz ki, hogy nem használja. Szó szerint a szar a kertjük felső részére van kinyomatva, szivattyúval.Ami tölünk pár méterre van. Egésznap lehet szagolni. Hol tudom ezt bejelenteni? Persze inkognitóba.
2010. aug. 12. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
ÁNTSZ-nél.
2010. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj a szomszédnak, hogy ne szarjon már az orrotok alá!
2010. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szomszéd,új építés....stb.

Úgy olvasom ki belőle,nem régóta lakik ott.Ha "ráhagyod",mi lesz 5 vagy 10 év múlva ?

Nem csak a konkrét esetben,hanem bármi másban?

Én nem inkognitóznék,hanem szemből,először érdeklődve,aztán kérve,majd jogi úton.

2010. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi is hasonló képpen jártunk,a szomszéd ahelyett hogy rákötött volna a szennyvízcsatornára, rendszeresen a kertjébe nyomatta ki a trutyit közvetlenül a kerítésünk mellé.Szóltunk neki hogy álljon már le,erre kijelentette hogy ő nem akar drága csatornadíjat fizetni,különben is a saját telkén azt csinál amit akar.Mondtam neki hogy szerintem tévedésben van,a kommunális szennyvíz fertőző nem beszélve a bűzről amit mi is szagolunk csak azért,hogy ő megspórolhassa a csatorna vagy a szippantás árát.Kicsit pampogott még,majd két hét múlva rákötött a szennyvízcsatornára ami már tíz éve ott van az utcánkban és mindenki használta rákötött, kivéve őt.Szerintem először a szomszéddal kéne beszélni,hátha ő is hajlik a szép szóra.Utána pedig a Pogármesteri Hivatalban jelenteni talán ők megtudják győzni,hogy ez nem szép dolog.Az inkognitó nem szükséges,szóból ért az ember,meg kell beszélni a problémákat.
2010. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz az infókat. Majd meglátjuk mit tehetünk. De tovább így nem mehet!
2010. aug. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!