Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felső szomszéd. Tudnátok...

Felső szomszéd. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
10emeletes panelházban élek, én a 9.en. Felettem lakik egy 14éves lány, vele az idegbeteg apja, aki mióta az eszemet tudom üti,veri, így mikor az apja nincs itthon idecsődíti a fél várost h együtt ugrálnak,szaladgálnak, kiabálnak...több mint 5x mentünk fel szólni, különféle módszerekkel és hangerővel, és MÉG SINCS SEMMI EREDMÉNY..Költözés ki van zárva, szüleim teljes mértékben kifizették már a lakást, viszont muszáj megoldást találnom mert megkattanok...
2011. nov. 12. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell felmenni hivd ki a rendőrséget, mindjárt csend lesz. Nálunk is ez volt azóta kuss van.
2011. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem :D Ha ki van fizetve a lakás, akkor ugyanekkora értékben simán tudsz másikat venni. No de mindegy. Hívd rájuk a rendőröket párszor, az talán hatásos.
2011. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!