Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a sok felhalmozó...

Mit csináljak a sok felhalmozódott dobozzal?

Figyelt kérdés

Elektronikus eszközök dobozai kezdik elfoglalni a lakás egy részét, és nem tudom, hogy mit is tegyek.


Azért tartom meg a dobozokat, mert hát mivan, ha elromlik. A doboza nélkül nehéz elküldeni a szervízbe. Szóval amíg tart a garancia, addig minimum meg szoktam őrizni őket.


De akár későbbre is jó lehet, mert mi van ha meg szeretnék válni tőlük a későbbiekben?


Az utóbbi az lehet már sok, és elég a garanciáig megtartani?

Elvégre ha addig nem ment tönkre, akkor kicsi az esélye, hogy később el fog, valamint ha el szeretném adni, azt egy doboz nélkül is meg tudom tenni, nem?


Ismerősöm egyből kidob mindent, még a garanciális időtartamra sem őrzi meg őket. Azt már nem kérdeztem meg, hogy mit csinál akkor, ha szervízbe kell vinnie az adott eszközt.


Ti hogy álltok ehhez?


Olyan jó lenne, ha a sok hely felszabadulna, de hát az eszem azt mondja, hogy ne dobjam ki őket. Lehet, hogy ez csak egy rossz berögzülés?


Előre is köszi a segítséget!



2021. jan. 11. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy kést, elvágod a celluxozást és lapra szereled a dobozokat. 90%-os helymegtakarítás.
2021. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
laprahajtod, és leviszed a pincébe.
2021. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy 35 négyzetméteres lakásról van szó :\

A laprahajtás egy fokkal javíthat a helyzeten.

2021. jan. 11. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod elvinni a szüleidhez, vagy oylan haverodhoz, akinek van pincéje/tárolója?
2021. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kerhetik a dobozt a garanciahoz.

Barmilyen masik dobozban,vagy akar anelkul is elviheted.

Mi vittunk vissza kavefozot(kionto,kavetarto nelkul,csak a gombja romlott el,kaptunk masikat igy minden tartozekbol ketto van)

Porszivot is doboz nelkul vittuk vissza.

Nyugodtan dobd ki oket.

2021. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dobd a szelektívbe. Soha nem tartom a meg a dobozt, műanyag tasakokat, nem problémáztak ezen soha.
2021. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!