Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen az élet Tihanyon?

Milyen az élet Tihanyon?

Figyelt kérdés
Nem nyaralást tekintve, hanem egész évben. Szemezünk egy tihanyi házzal, meghallgatnék véleményeket.

2021. jan. 14. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugis és gazdag, bármikor odaköltöznék, ha lenne rá pénzem.
2021. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nyaralóhely, ráadásul az apátság kiemelt szerepű a településen, szinte egész évben nagy a forgalom, tömeg van és drága hely. Nem költöznék oda.
2021. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a szomszéd településen lakom és soha nem költöznék Tihanyba.


Extrém mód túristás lett az elmúlt 10 évben. Tudom, hogy túristák kellenek, ők hozzák a pénzt, de van egy egészséges határa ennek. Az, hogy egész álló nap, késő éjszakáig hömpölyög a tömeg, a járda teljesen tele, mindenki kiabál, rettenetes. Amennyi giccset meg kiraknak nekik...gyakorlatilag ugyanaz az áru mindenhol, legalabb 100 helyen árulják a hűtőmágnest, levendulát meg a paprikát, orrba szájba nyomják.


Télen meg teljesen halott. Egy darab nagyon alja étterem van, ami azt hiszem, 20:00ig van nyitva. Semmi más.


A környező települések sokkal élhetőbbek szerintem.

2021. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!