Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Távfűtéses lakótelepi Panel...

Távfűtéses lakótelepi Panel lakásban hány fok van télen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A panelokban mindig vannak idősek akik fáznak, szóval általában koxira van tekerve a melegvíz hőmérséklete. Ezért az idősek jól érzik magukat, a fiatalok meg 0 fokban nyitott ablakkal próbálják túlélni a szaunát.
2021. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk 28 fok van,rettenetesen nehéz elviselni,mert az ablakot a forgalom zaja és bűze miatt alig lehet kinyitni.
2021. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 9. emeleten 26 fok van a lakásban.


Ki van cserélve a radiátor, tehát nem az ősrégiek vannak, a nyílászárók is újak.

Panelprogram nem volt, a fűtés nem egyedi mérős. De egyre több lakásban újak a radiátorok és majdnem mindenhol az ablakok is.


Tapasztalat szerint a 4. emelettől lefelé fáznak, ráadásul az egyik oldalon mindig megszívják, mert egy öreglány ta 6-on tekergeti a radiátort (azt hiszi, így olcsóbb lesz), és alatta-felette fáznak, alig melegszik a fűtőtest.

2021. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

3.-on lakom egy 10 emeletesben. Ugyan nincs hőmérőm, de melegebb van mint kéne, pedig fázós vagyok. Radiátorok és ablakok is újak, de nem egyedi mérős. Nálunk egyébként az előző tulaj kiszereltette a konyhából és a fürdőből is a radiátort mert melege volt. Mikor megvettük a lakást nem örültem ennek, mostmár viszont megértem.

Egyébként az még hagyján, hogy meleg van, a legnagyobb röhej, hogy szeptember 17-én bekapcsolták a távfűtést, mikor az utcán pólóba jártak az emberek...

2021. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
XI. emelet, garzon: 0-án van a szabályzó, csak a fűtéscső melegít, de az forró. Borús időben 25 fok van, ha süt a nap, 27..
2021. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szigetelt ház 3. emelet, északi saroklakás.

Összes radiátor elzárva, csak a csövek fűtenek.

Sarokszobában 20 fok, többi helyiségben 22 fok . Fürdőben csukott ajtónál kb 30 fok :).

2021. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a 80%-os felhasználó, aki lepontozta a melegre panaszkodó válaszokat, gondolom fázik otthon, és irigységből pontozta le őket...
2021. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én 10 emeletes 1 emeletén lakom és nem fázom mert átlag 25 fok mindig van,költségosztó nincs!Amit nem bánok,de nekem megfelelő a hőfok.
2021. jan. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 9.emelet, saroklakás, szigetelt házban. Minden radiátor nullán van és 26-27 fok, fürdőben itt is kb 30. Nagyon sok de már megszoktam, nem lehet vele mit kezdeni. Ezekben a minuszokban sz@r, mert éjjel ha becsukom az ablakot leizzadok egy pléd alatt, ha kinyitom akkor meg szétfagyok.
2021. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Tetess redőnyt, ha nincs esetleg. Teljesen leengedve, mögötte nyitott ablakkal tök elviselhető.
nov. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!