Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért ürül ki rendszeresen a...

Hogyishivnakk kérdése:

Miért ürül ki rendszeresen a radiátorom?

Figyelt kérdés
Legfelső szinten vagyok társasházban. Az egyik radiátorom heti rendszerességgel kihűl kb. egy nap alatt. Először halkan elkezd benne csorogni a víz, aztán végül vadul csobogva ereszt le teljesen. Megoldja a problémát, ha emelik a nyomást a kazánházban... amíg egy hét múlva megint le nem ereszt. A radiátorommal nincs semmi probléma. (Megnéztem én is meg szaki is, levegőtlenítem ha levegős, stb.) Mitől lehet?

2021. jan. 21. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
kevés a víz a rendszerben, illetve mindig elmegy, nem ér fel hozzáda meleg, talán méretezési gond miatt
2021. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tarsasház közös képviselőjével kell megbeszélni, mert biztos, hogy valahol ereszt a rendszer, tágulási tér pedig nem nyújt megfelelő utánpótlást.
2021. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól mondja valaki ki vesz a rendszerből meleg vizet vagy ereszt .
2021. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki úgy akar takarékoskodni, hogy radiátorból vesz magának forró vizet pl. főzéshez - nagyon megjárja a víz összetétele miatt!!! Ez csak folyadék de nem víz, azaz a vízbe adalékot kevernek! Ezt kevesen tudják...
2021. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek <3
2021. jan. 21. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Xar tágulási tartály a hőközpontban
2021. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!