Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikortól van este csendháborít...

Mikortól van este csendháborítás? Azt is hallottam már, hogy nem időpontra nézik hanem egy megadott hangosságot kell tullépni. Ilyen esetben hívhatnak rendőrt? (nem társasházban vagy emeletesben lakok, kertesházban. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
én úgyhallottam, hogy már nincsen
2010. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
viszont rendőrt atól még hívhatnak és arra számitani lehet ha idősebbek laknak a környéken akkor fognak is
2010. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, hívhatnak, ugyanis birtokháborítás van. Márpedig, ha valaki az üvöltő zene hatására nem tud a saját lakásában pihenni, akkor az birtokháborítás.
2010. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Off: és a hétvégi lakásfelújítás annak számít? (fúrás, kalapálás).
2010. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én úgy tudom este 22:00 órától.

Aztán ha valamelyik szomszédnak nem tetszik,ha hangoskodsz,feljelenthet.

De lehet azóta megváltozott ez a törvényt és tévedek.

2010. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

már nincs időponthoz kötve!

meg van határozva egy X dB hangerő, na csak ez olyan vicces és betarthatatlan, hiszen nem mászkál mindegyik rendőr dB-mérővel a zsebében, úgyhogy lényeg, ha akar akkro kötözködik, ha meg nem, akkor nem

2010. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én meg úgy tudom hogy az ősidőben este 8-tól volt a csend háborítás.
2010. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Már nincs ilyen! Az oké, hogy nem minden rendőr szaladgál mérőkével a zsebében, de ha én áthívom magamhoz, és mondjuk látja, hogy remeg az ablakom a zenétől, akkor nyilván átmegy a szomszédhoz és megkéri, hogy zene kikapcsz. Jól írta valaki, ez birtokháborítás. Nálunk pont most hétvég volt ilyen. Az új szomszéd egész nyáron bulizott. Ezzel nem is lenne gondom, mi is szoktunk, de most hétvégén akkora zene volt, hogy szabályosan remegtek a mi ablakaink is, kb. 5 házzal arrébb. Minden szomszéd nagyon pipa volt rájuk. Csak azért nem hívta ki senki a rendőröket, mert úgy voltak vele, hogy hátha többször nem lesz. De mégegy ilyen és valaki tuti kihívja. Meg is érteném. Ja, és mindez hajnal 3ig tarott.
2010. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kuko válasza:
0%
Hülyeség régen volt csendháborítás igen este 20:00 órától kuss! De ez régen volt mi is kertesházban lakunk van két idős szomszéd haverokkal csajokkal eleresztettük magunkat és 4 mélyláda üvöltött este hajnali 1 kor kijöttek a rendőrök észre vettük csak a villogást:D na és lenyomom a zenét oda megyek a kapuhoz elkezd ott papolni és a vége az lett, hogy fiatal ember vegye lejjebb:D Ennyi mást nem tud csinálni:D Most vasárnap is lesz buli:D felőlem kihívhatja a pápát is:D
2011. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fogalmam sincs hogy van-e még! De én 26 éves fejjel hívtam már ki rendőröket az mert az-az értelmes baromnak hajnali 1-kor ált neki flexelni 11-kor még csak kalapált annál még vissza tudtam aludni de a flexelés már nem tetszett! A lényeg az egészből az hogy a végén elkussoltak majd olyan 4 fele kezdek ismét neki de az engem már nem zavart mert akkor indultam dolgozni! Szóval szerintem ez helyzet függő a dolog hogy milyen fajtájú a zaj!
2015. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!