Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hogyan spóroltok a mindenna...

Ti hogyan spóroltok a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Akár a konyha, rezsi, fürdőszobai cikkek, szórakozás terén. Minden ötlet jól jön! Felsorolva is írhatjátok :) Bármilyen támogatás-igénylés vagy egyéb témájú dolog is érdekel!!


Köszönöm!



2015. febr. 5. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig másképp, az aktuális anyagi helyzetünktől függően. Most úgy, hogy lehetőleg itthon főzünk és visszük magunkkal a munkahelyünkre a kaját, de például amíg a párom nem dolgozott, addig az se volt mindegy, hogy mit főztünk, tésztát és főzeléket gyakran, húst például ritkán.

Fürdőszobai cikkeken nem próbálok spórolni, mert az a tapasztalatom, hogy az olcsóbb mindig drágább. Annyit teszek, hogy amikor nagyobb akció van, akkor bevásárolok olcsóbban, de mindig a megszokott, bevált termékeket.


De jó lenne tudni a helyzeteteket, mert mindenki máson tud spórolni. Például ha albérleteztek, akkor keressetek olcsóbb lakást. Azon önmagában rengeteget lehet fogni :)

2015. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy spórolok hogy nem megyek autóval ha nem muszáj. Pl ha nem esik az eső akkor 1-2 km-t megteszek biciklivel is.

Munkahelyre is itthonról viszek kaját és nem a boltban veszem. Végülis azt is a boltban vesszük de pár zsömle szalámival nem kerül 6-700ft-ba

2015. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lencsefőzelék ***** válasza:
65%

Nos, én úgy spórolok, hogy nem eszem húst (na jó, vega vagyok). Nem csak egészségesebb, de olcsóbb is. Tegnap voltunk a kollégámmal ebédelni, ő leves nélkül evett egy fél adag milánói makarónit egy fél rántott sajttal, én pedig egy fél hagymalevest és egy egész babfőzeléket (két szelet kenyérrel). Ő 1080 Ft-ot fizetett, én 560-at...


Ezen kívül biciklivel járok télen-nyáron, na meg nem költöm el hülyeségekre a pénzem. :)

2015. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Automatizáltam a fűtést, többnyire ledes világítást használok. Automata önkiszolgáló benzinkúton tankolok, leszoktam a dohányzásról (azóta ebből járunk nyaralni), magam sütöm a pékárut, itthon főzünk, Lidl-be, Metroba járunk vásárolni.


Kb ennyi.

2015. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!