Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » LTP szerződés az állami...

LTP szerződés az állami támogatás megszűnése után?

Figyelt kérdés
Miért éri meg kötni, ha egyáltalán megéri?
2021. febr. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem... A Fundamentától kb 3-4 hónap alatt kapod meg a pénzed, brutális adminisztráció árán
2021. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Nekem 3 is van..de nem is hallottam,hogy egyáltalán állami támogatás nélkül is lehet.

Egyáltalán minek???

2021. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Te kő alatt élsz? Új szerződést már csak állami támogatás nélkül lehet(ne) kötni. 2018 október közepén, mint egy varázsütésre lehúzta a kormány az LTP-rolót.
2021. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom,a lejárat előtt 2~3 nappal kötöttem,és módosítottam.

Azt NEM tudtam,hogy van még lehetőség egyáltalán a kötésre,-meg hogy így támogatás nélkül minek is?

Amúgy közeli rokon dolgozik az OTP-nél,-én ott kötöttem...

2021. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ohh értem, elnézést, máshogy értelmeztem a válaszod. Egyébként persze, hogy lehet kötni, csak baromira nem érdemes. Engem már hívott azóta fundamentás, de mikor rákérdeztem, hogy hol is éri ez meg nekem hadovált valamit, de nem kifejezetten volt meggyőző.
2021. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!