Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kazán segítség?

Kazán segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

MIKA kazánunk van. Ma kiírta az F37-es hibakódot, azaz alacsony nyomást. Feljebb nyomtuk, ezek szerint túlságosan is (2 bár fölé picivel), mert kiírta az F40-et vagyis túl magas nyomás... most azóta AP-t ír ki, utanaolvastam, ez légtelenítéskor van vagy pedig magas nyomás esetén - helyreállítja a nyomást a kazán.


Amióta ez a probléma felmerült, nem igazán van fűtés (elvileg leáll a hő termelés vagy nem tudom). Már egy ideje van ez az AP kiírva, tudnátok segíteni, egy normális? Kb 40 perce “állítja helyre” a rendszert. Vagy nekem kellene valamit csinalnom? Nem akarok fűtés nélkül maradni... néha olyan mintha elindulna aztán megint AP.


Köszönöm és bocsi ha nem volt teljesen érthető, hülye vagyok ehhez:(



2021. febr. 21. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A MIKA 6E elvileg 0,5-3 bár között üzemelhet.
2021. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat, erről független ezt írja ki és 2,1en van:(
2021. febr. 21. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát alább azt írja a link, hogy hidegen 1 bárra javasolt feltölteni. Olvasd végig, hátha találsz valahol rajta egy leeresztő szelepet. Nekem baxim van, ezen is van, csak kissé elrejtve.
2021. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy mikás fórum,-ott kérdezd meg!

[link]

2021. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2021. febr. 22. 00:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

A másik,hogy ha bármi gondod van,és arrafelé laksz,keresd az Inárcsi Kerekest,vagy a vejét,messze a legjobbak! Hozzám lejött Szegedre,itt ugyan is csak megbízhatatlan kóklerek vannak.

2021. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!:)
2021. febr. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!