Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedül élők, ti becsukjátok...

Egyedül élők, ti becsukjátok a fürdő és WC ajtót mikor használjátok? És a szoba ajtót, ha valakivel kamatyoltok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Utóbbit muszáj volt, mert ikerház, és a lépcsőnél áthallatszott ahogy témáztunk, arra figyeltünk fel, hogy a szomszéd üti a falat. 🤣🤣

Szobák azon az oldalon hangszigeteltek amennyire lehetett.

2021. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az elsőre válaszolva:én egyedül élek,és nálam csak kinti wc van,így magamra csukom,mivel az ajtó fölött van rés,így szellőzik,és szerencsére nem marad meg úgy a büdös,mint a benti wc-k esetében.A másodikra válaszolva pedig:örülnék neki nagyon is,ha mégegyszer egy ilyen ok miatt kellene becsuknom a szoba ajtót :)
2021. febr. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nálam olyan kicsi a wc, hogy konkrétan a térdemet verem be, ha magamra csukom az ajtót...szóval a wc témára a válaszom nem.


Szoba ajtót sem csukok, ha olyanom van, végigmegyünk az egész lakáson.

2021. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Én becsukom a fürdőszobaajtót (ott a vécé) mert így szoktam meg egész életemben, míg nem egyedül éltem. Egyébként is hasznos, ha nem lengi be a lakást a szag.

A szobaajtót is becsukom, mert lelkes közönségem lenne a kutya és a macska személyében.

2021. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek egyedül, de ha egyedül vagyok a wc ajtót nyitva hagyom sokszor. Külön van a fürdőtől. Fürdésnél már becsukom.
2021. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagyok itthon akkor nyitva hagyom a fürdő és a wc ajtót is.

Ha szexelünk és eszünkbe jut a nagy hév közepette akkor becsukjuk az ajtót, mert eléggé kihallatszik minden a lépcsőházba.

2021. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyedül élek(ffi) családi ház. A fürdő (benne a wc) ajtaja nyitva, ha sex, szobaajtók és minden (a házon belül) nyitva. Egyik bnőm amikor nála laktam (évekig), ő akkor se csukta be a (fürdő + wc egyben) ajtaját, ha kakilt (egy kicsit behajtotta az ajtót...mondhatni, úgy 3/4 -ig, egy negyednyire mindig myitva volt (szintén családi ház). De, nem volt ebből probléma soha, nem jött ki szag (másfelől nem is biztos, hogy engem zavart volna). Kis termetű nő volt, szerintem egyszerre nem is tudott volna akkorát nyomni, hogy szaga legyen......Egy másik ilyen téma: amikor egy másik bnőm először jött a házamba, amikor meglátta, hogy a (fürdő + wc egyben) ajtaja elé van pakolva egy (doboz benne a tartalma //hősugárzó//)....szóval, látszott, hogy azt az ajtót nem szokták becsukni....mondta, hogy, most már elhiszi, hogy egyedül élek.
2021. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak ha szarok. A szag ne terjedjen szabadon a lakásban.
2021. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!