Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel szüntessem meg a wc-ben...

Mivel szüntessem meg a wc-ben érződő bűzt?

Figyelt kérdés
Most költöztem egy panellakásba, és valami elképesztő büdös van a wc-ben. Olyasmi, mintha cigaretta szag lenne, de nem kifejezetten, szóval nem olyan, mintha valaki a házban cigizne és lejönne a szellőzőn a szag. Nagyon kellemetlen, orrfacsaró szag, ami hasonlít a cigire. A wc ülőke mindig le van hajtva, onnan elvileg nem jöhet a szag. Próbáltam már a légfrissítőt, ecetet is vittem be, sőt, mielőtt beköltöztem egy hétig tárva nyitva volt az ajtaja hogy kimenjen a szag, de még mindig érződik. Természetesen kitakarítottam az egész wc-t domestossal, de nem történt változás. Mit csináljak? Szedjem le a szellőzőt, takarítsam ki, vagy az sem fog segíteni?

2021. márc. 1. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valaki "trónolás" közben bagózik, és így állandóan nyomja be a szellőző a szagot.


Kérdés, milyen a szellőző, de a megoldás valószìnűleg annak a cseréje lesz.

2021. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Valószínűleg a fölötted/alattad lakó dohányzik a wc-ben. Ez ellen nemigen tudsz mit tenni, legfeljebb annyit, hogy legközelebb jobban meggondolod hova költözöl. Az ilyen típusú panel lakások iszonyúak.


Örülj, amíg csak a wc-ben van ilyen szag! Ahol én lakok, a szobában van folyton büdös szag, az átkozott száraz felszálló vezeték miatt, ami a beépített szekrényben van. Plusz az összes szomszédunk cigizik, emiatt szellőztetni se lehet bármikor.


Az egyetlen megoldás a költözés!

2021. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felteszel egy kis elszívó ventilátort a wc-be.
2021. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!