Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van használható, wifis videó...

Van használható, wifis videó kaputelefont szóló lakásra?

Figyelt kérdés

Kertes ház kapujába szeretnék olyan vezeték nélküli csengőt, ami android telóra küld képet, hangot. El lehet hitetni a kapu előtt őgyelgő, vagy becsengető emberrel, hogy van otthon valaki.

A keretem max. 50 000 forintok.

Amiket eddig néztem, mind bukik valamiért.

A legtöbb az applikáció miatt. A vas jónak tűnik, de az 0-5 közötti értékelésben egyik sem éri el a 3-ast.

Pl. lassú, tele van reklámmal, vagy egyenesen nem is működik.

Magával a kaputelefonnal is vannak gondok. Pl. vezetékes áramellátás kellene. Vagy akku USB-ről tölthető, 14 órán át.

Nem esőálló, bikaerős wifi jel kell neki stb.

Tudtok olyant javasolni, ami nektek bevált? Igen/nem válaszokat köszönöm, de szeretnék kicsit többet is tudni.



2021. márc. 12. 10:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Ami nekem nem kell, az a kapunyitás. Ha van esetleg olyan jó készülék+app, ami jó, de ez a funkció nincs benne, az nem baj.
2021. márc. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!