Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki hanyadikon emeleten lakik...

Ki hanyadikon emeleten lakik és miért ? Előnyök ? Hátrányok ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 16:09
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
93%

8 emelet - mert ott volt albérlet 😂😅


Előny és egyben hátrány: meleg van. Nyáron szívás viszont télen nagyon jó. Plusz nekem a kilátás miatt is tetszik, jó az ablak elhelyezés.

Hátrány, hogy ha karbantartás van vagy elromlott a lift mert akkor sétálni kell. Illetve ha nincs szemétledobó akkor ugyancsak le kell vinned a szemetet.

2021. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
a 8.ról szép lehet a kilátás és talán már halk , nincs utca és szomszéd zaj annyira, nem ?
2021. márc. 28. 16:21
 3/29 anonim válasza:
93%

Hat ez függ az elhelyezkedéstől. Én egy vasúti átjárónál laktam. De 2 hét alatt megszoktam és akár nyitott ablaknál is tudtam aludni. Illetve hiába halk a kinti zaj, ha mondjuk a szomszédjaid hangosak lesznek.


Amit elfelejtettem,(hátrány) hogy száll a por , így elég sűrűn kell portalanítani, de ez lehet megint függ attól hogy hol helyezkedik el a lakás.

2021. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Én elsőn lakom annyira sokan mondták hogy elsőn jo lakni

Nemjo..

A bejárati ajtot be.b.szkodják allandoan hallom. Hűvös a lakás télen nyáron mert fa van előtte beárnyékol. Kb a fát látom és szemközti boltot.

2021. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4-es: a fa az nagyon jó, mert jól eső érzést ad ránézni. Az első emelethez még lift se kell. Hátrány talán az lehet, hogyha forgalmas útra és nem parkra néz...
2021. márc. 28. 16:31
 6/29 A kérdező kommentje:
4-es: a bejárati ajtótól én is tartok, a 2. emeletre fogok költözni a 3.ról...
2021. márc. 28. 16:34
 7/29 anonim válasza:
100%
Több ismerősöm menekül az első emeletről illetve földszintről. Sötét , nagyon leárnyékolt. Hangos , a lakók ki be járkálása miatt..(ajtó csapkodás, kód beütés hangja , liftre várakozás, stb.. ). Ezért nagyon hideg is van , nehezebb meleget csinálni a lakásban.
2021. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azért az első emelet talán jobb mint a földszint nem? Földszint az tényleg nem a legjobb...bár attól függ
2021. márc. 28. 16:38
 9/29 AtyeszLL válasza:
100%

4.emelet


Ide már nem száll fel szúnyog, légy, átlátok a fák fölött.

Nálunk ez a legteteje, így engem nem áztat el senki, nem dübögnek felülről. Csend van a lépcsőházban, ha kiteszem a cipőt, bicajt, nem viszi el senki.

Gyalog remek edzés, kivéve amikor nagybevásárlás van.

A lapostetőt egyszer lekentem fehér diszperzittel, így a tűző nap alatt sincs hőség a lakásban.

Nem kell rács, és nyitva hagyhatom az ablakot, ha nem vagyok itthon, és este sem lát be senki.

2021. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9-es Atyesz: a 4. emelet szerintem amúgy a tökéletes magasság a 3. emelet mellett. Ha még fák is vannak előtte akkor meg pláne.


Egy bajom lenne az a lift hiánya és nem azért mert rákényszerülök. Én szeretek edzeni de mindig van olyan akinek nehezére esik már, van akinek feláras emeletre feljönni, vagy épp fejeket vág.

Ezekbe az épületekbe nem mindig lehet utólag liftet tenni, igaz van ahova lehet. Szerintem megéri.

2021. márc. 28. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!