Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lift nélküli lakásban lakók,...

Lift nélküli lakásban lakók, kisgyerekkel, ti hányadikon laktok?

Figyelt kérdés
Most készülünk lakást venni, mert tervezzük a babát (egyenlőre egyet). Találtam egy 4. emeleti - legfelső lakást, de lift nincs. Mennyire szúrnék ki magammal, ha odaköltöznék? Mennyire élhető a 4. emelet lift nélkül?
2014. okt. 29. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon,cipekedni szatyrot gyereket babakocsit is netán.Egyedül is elég megmászni,nem terhesen ,gyerekkel:)ha meg megöregszel,minden emeleten szuszoghatsz, ezerszer megbánod a 4-dik emeletet.
2014. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Mi második emeleten lakunk, 6 hónapos kisbabával, lift nincs. Szerencsére van alsó tárolónk, ahol lenn tudom hagyni a babakocsit. Ha cipelnem kellene minden alkalommal fel-le a babakocsit babával és cuccokkal együtt, akkor megnézhetném magam. Más téren nem éreztem problémának eddig a lifthiányt.
2014. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meghalok :D Pedig gyerekem sincs
2014. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint én is 4.en lakok. Szerintem ne szúrj ki magaddal :D
2014. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nincs az a pénz, amiért odamennék gyerekkel. Még lépcsőző kocsival is kicseszés.
2014. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tároló van mondjuk... én is nagyon beszélem magam lefele. De annyira szép a lakás, és 3M ft... wááááá... :D
2014. okt. 29. 20:17
 7/14 anonim válasza:
100%
Mi a 4. emeleten lakunk, nem mondom, hogy nem izzaszt meg minket, de szerintem lift nélkül is simán élhető.
2014. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,hogy fel kell mászni,de van egy nagyon nagy előnye,nem lakik fölötted senki!Nem húzogatnak semmit,nem kopog senki és nem szexel senki feletted.Jó,nyáron meleg,de ezen a légkondi segít.
2014. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én még a beázástól tartok nagyon.. amúgy ez a lakás:

[link]

2014. okt. 29. 22:00
 10/14 anonim válasza:
100%

4 emeletes a ház?

Egyébként ha nektek ezt tetszik, akkor vegyétek meg. Ne az legyen már az elrettentő, hogy a 4. emelet. Annyira nem nagy dolog a lépcsőzés. Persze, én is utálom, hogy mászni kell, de kibírható. (Ráadásul minél lentebb akartok költözni, annál drágább a ház.)

2014. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!