Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek fel öntapadós...

Hogyan tegyek fel öntapadós szúnyoghálót olyan ablakra, amit befelé lehet kinyitni?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a neten, hogy milyen öntapadós szúnyoghálók vannak, és hogyan kell feltenni. Az egyik weboldalon olyan fényképet találtam, amin az ablakkeret belső oldalára tették fel az öntapadós csíkot és a hálót, az ablak pedig kifelé nyílt. Az én ablakom befelé nyílik. Hogyan tudom feltenni a hálót? Az ablakkeret külső oldalára biztos hogy nem lehet olyan egyszerűen feltenni innen bentről. Kintről nem tudok hozzáférni az ablakhoz. Mit csináljak?
2021. ápr. 1. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem úgy is jó, ha csak bukóra van kinyitva az ablak. Viszont nyitható lesz az ablak, ha belülre teszem fel a hálót?
2021. ápr. 1. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Szia, én sebtapasszal tettem fel, így elég lapos ahhoz, hogy jól csukódjon. Faablak. Műanyag ablak ugye szorosabban zár, arról nem tudok nyilatkozni.
2021. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudod tenni belülre, nekem is ott van. Amivel felteszed az tulajdonképpen egy öntapadós tépőzár, elég vékony igy behet rendesen csukni az ablakot tőle.
2021. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ablakkeret belső nútjára kell felragasztani. Ne felejtsd el alaposan portalanítani felragasztás előtt a felületet. A képeken amit láttál az teljesen agyament és értelmetlen megoldás.
2021. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!