Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Olcsó, mutatós, házilag...

Olcsó, mutatós, házilag elkészíthető karácsonyi dekorációra kaphatnék ötleteket?

Figyelt kérdés

Weboldalt is ajánlhattok és saját ötleteket is szívesen fogadok. Mindezt felnőtt kézhez. :)


Előre is köszönöm!


Békés karácsonyt és boldog új évet! :)


2008. dec. 6. 03:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én ezekből a boltokból veszek ötletet és alapanyagot!


[link]

[link]

2008. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi idén narancsot,citromot,kiwit és almát használunk dísznek.Vékony szeleteket vágunk,meg hintjük fahéjjal és a konvektorra rakjuk száradni,néhányba pedig szegfűszeget teszünk!Ha kiszáradtak felfüzzük és úgy akasztjuk fel!Jól néz ki és nem kerül több ezer ft-ba:)

Neked is békés karácsonyt és boldog új évet!

2008. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, jól hangzanak! :)
2008. dec. 7. 05:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt rengeteg papírból készíthető ötlet van! [link]
2008. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi,itt a teljes: [link]
2008. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem adja be,itt a neve:Animals-Paper Craft-Canon CREATIVE PARK
2008. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én a lányommal sókerámiát csinálok.Egyszerű.

[link]

2008. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a sok remek ötletet és linket. Az idén belezúgtam a csillámporba, szerintem mindent beterítek vele. :) Oké, talán nem mindent. Valószínűleg a papír lesz a fő alapanyag, de szemezek még a műanyaggal és a vékony fémlappal is. Ezekből csinálok majd figurákat, mert könnyűek és elbírja a fenyő.


Hallottam valakitől, hogy elrontott (vagy olcsó új) DVD-ből készít szivárvány színű díszeket a fára úgy, hogy kivág belőle valami formát (fenyő, harang, csillag, hópehely stb), kettőt összeragaszt, hogy a festékes oldala ne csúfoskodjon, majd köves körömmatricával, csillámmal díszíti.


Talán kipróbálom, nem is tudom. Aztán ha tetszik, felveszem ezt az ötletet is a listámra. :) Végülis tényleg szép a DVD színe, gyerekkoromban volt is hasonló szivárványos díszünk. Bár az nem DVD-ből készült. :)

2008. dec. 11. 01:08
 9/9 anonim válasza:
100%

Akár fára, akár asztalra, akár ajtóra, szóval bármilyen dísznek használhatsz fenyőtobozt is. Ragasztópisztoly kell csak, színes szalagok, csillámló festékek, stb...

És csak a képzelet szab határokat egy dísz elkészítésénél...

2008. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!