Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magasnyomású mosó otthoni...

Magasnyomású mosó otthoni használatra melyiket ajánlanátok? Egy Karcher K 5 Compact-ra gondoltam.

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam. Úgy látom ez egy középkategóriának felel meg. Ettől gyengébbet nem akarok. Kocsi lemosásra volna főleg használva, de akár kertbe, akár felület lemosásra is.

Megfelelne ez az eszköz a feltételeknek?


2021. ápr. 29. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. Karcher van nekünk is, bár nem ez a kompakt modell, hanem nagyobb. Meg vagyunk vele elégedve. Medence, terasz és kocsi mosásra használjuk.
2021. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem használod sokat, akkor teljesen megfelel otthoni használatra. Én személy szerint nem vagyok oda a Karcherért, mert hangos, javíthatatlan, csöppet sem tartós. Pár hasonlót kinyírtunk mire rájöttünk hogy 1500-as fordulatú, fémszivattyúst kell venni, az az örök élet kategória, és sokkal csendesebb is.
2021. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisebb melókra ezt vettük, 100 X többet bír minta Karcher: [link]
2021. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!