Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mért van ekkora árkülönbség a...

Mért van ekkora árkülönbség a digitális heti programozhatóságú termosztátok között?

Figyelt kérdés

Érdemes a drágábbat venni? Tud az annyival többet?

Pl egy Computherm Q7-et már 5400Ft-ért meg lehet kapni, míg egy Simenes REV24 20000Ft fölött van akciósan.

Van akkora különbség a két készülék között, mint amannyit az áruk mutat?


2010. aug. 23. 23:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja igen, és tényleg számít a túlfűtés, nem is keveset.
2010. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Megveszem a Simeneset. Az legalább szép.

Ugyan csak 0,2°C pontosságú, de 0,1°C-ot talán csak laborhőmérővel lehet kimérni, nem hogy megérezni. Talán nem sokat számít.


Két típust néztem, a Siemens REV 24-et és a REV 200-at.

Részletesen átnéztem mindkettőnek az adatlapját. Tudásbeli különbséget nem találtam közöttük, csak annyit, hogy az utóbbi érintőképernyős.

Árban 4800Ft különbség van köztük. (18200 és 23000) Valószínű, hogy az olcsóbbat fogom venni, mert gombokat is ugyan úgy tudok nyomogatni, mint bökdösni az LDC-t.

2010. aug. 24. 20:53
 13/13 anonim ***** válasza:

6:46 vagyok,

én Honeywell-t vettem, mindkét házamba. Nagyon meg vagyok elégedve vele(-ük).

2010. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!